Jump to content
BulForum.com

Музика за кола


Recommended Posts

Продавам CD за кола Panasonic RDP750 30Wx4 с падащ панел. Запаметява 18 FM и 6 АМ станции. Има RDS, CD Changer control, CD Text, Sound memory, Phone mute, сензор за дистанционно управление, букси за вход, изход за усилвател, управлява ел. антена и др. Помни 6 програмируеми настройки на звука. Единствения минус му е че не работи осветлението на дисплея, но индикацията си работи. Може би е изгоряла някаква лампичка, но ме е страх да отварям панела и да я сменя.

 

Продавам касетка за кола с падащ панел Pioneer KEH-P11 + CD Changer с 6 диска Pioneer CDX-P22. Запаметява 12 станции. Има калъф за панела, ръководство. Има и разни други функции. Чейнджърът има проблем: не иска да върти дисковете. Чува се че cd-тата се сменят, но не иска да се завърти. Възможно е аз да не съм го монтирал както трябва.

 

Ако се интересувате ми пишете на e-mail daddydj@data.bg и предложете справедлива цена.

 

ПП: Ако искате снимки кажете.

Link to comment
Share on other sites

Какви са цените ? Ако не е проблем качи и снимките.

В момента никой free server не бачка и няма къде да ги кача. Ако имате някакво предложение къде да ги кача - кажете.

Относно цените предложете вие и аз ще преценя дали ме устройва.

Link to comment
Share on other sites

 

Машинките са супер.Колко парички се търсят за Пайнер-а става реч за комплект"???

П.С.

" Надявам се не е този ченджер дето във Пулсар се опитваха да го правят" :love

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за информацията не го знаех този сървър. Ето ги и линковете:

 

Panasonic

 

Pioneer

 

Pioneer Changer

 

нещо не мога да ги отворя тези линкове :(

дай ми някаква цена за панасоника и ако ме устройва ще дойда да го видя на място.

Link to comment
Share on other sites

kakvi pari mu tursi6 na cd chaingera?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...