Jump to content
BulForum.com

Вижте тва!


Recommended Posts

Хаха..вижте тая снимка(ако не сте я виждали досега в WAREZ),за всички които разбират поне малко от CS.

Ето и линк в Warez:Тук

photo1 - Terorists win

Ако модераторите или админите решат че не си заслужават снимкита отварянето на тази тема,да я делнат!

 

EDIT:Не ми е смешно че бутат небостъргача,а ми тва че е напревено във вид на Counter-Strike.

Ето и още една:

Bin Terorist

И още една:

Make love not war

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа чесно,хич не ми е смешно като гледам снимки от типа,даже напротив,ама кво да се прай.Факт!

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа чесно,хич не ми е смешно като гледам снимки от типа,даже напротив,ама кво да се прай.Факт!

 

На същото мнение съм неможе една голяма трагедия да се превръща в смях :(

Link to comment
Share on other sites

ми съгласен съм тва хич не е за смях , но ако трябва да кажа коя снимка най ми хареса то това беше 2рата яко изглежда дано някой ден да го грумнат тоя осама май.а му ......

Link to comment
Share on other sites

Тая с Осама и Буш ми хареса наи много.Добре е ,че са я направили.Снимка на двама терористи как се сближават.

Link to comment
Share on other sites

Ха, като ги гледах паднах от стола! Ако не се бях ударил в масата, щях да им се смея пак. :wir

Link to comment
Share on other sites

Всичките са яки, ама третата ми хареса най-много.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tezi snimki me razbiha otvsqkude :D Dobre e che sa gi napravili da se porazveselqt protivnicite na velikata imperiq.Samo deto pyrvata ne mi haresa osobeno-sigurno ne moga da q razbera zashtoto ne sym igrala na CS.No vtorata i tretata sa naistina vpechatlqvashti.Osobeno tretata-vseki pyt kato se zamislq za neq se spukvam ot smqh.Tolkova mi sa smeshni Bush i Laden che bih iskala da beshe istina ama izglejda ne sa se spogadili :D :D :D A puk i toi Bush-4o s negovata volq stranata mu da byde pyrva nakude e trygnal.Sled vreme Amerika shte zaleze i shte doide vremeto na druga velika sila(moje bi ES).Tova beshe ot men ,no sus sigurnost shte si gi zapisha na harda tez snimki. :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...