Jump to content
BulForum.com

Кои канали искате по кабелната?


vsinc

Recommended Posts

Не виждам какъв е проблема повечето ТВ програми да са дублирани на руски - тези които не го разбират са именно тези в диапазона който написах и това си е техен проблем ...

Е повярвай ама не са в диапазона ,който написа разбирачо :angry: а какъв е проблема да са дублирани на руски тв програми - еми примерно намразвам руския в момента в който го свържа с Русия .... има някой руски(не дублирани на руски) програми който са напълно излишни... а иначе бих искал AXN да има супер е просто канала - преди време знаех че е безплатен , но сега вече не съм сигурен в това ... някой има ли си идея?? и още VIVA, RLT2,RAI 2 i FTV(световния не българския :sick ) :sayjin
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Аз лично не ща никакви канали, ако може само интернет ...

Link to comment
Share on other sites

ми аз искам СкайСпорт(преди го имаше супер луд канал)

искам и Реалити ТВ (тва го имаше преди 2 години и го гледах по цял супер откачалка)

и искам ДИЕМА+ и ДИЕМА2 да имат по добро качество сега като почне премиершип неискам пак да гледам звездички по телевизията а хубава програма :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за Reality TV и всичко, което прилича на Дискавъри да не е дублирано на руски, въпреки че го понимаям :rolleyes: добре, тъй като да си гледаш предаването на оригинален език е по-добре и понякога можеш по-точно да си преведеш нещата и да схванеш идеята.

Link to comment
Share on other sites

големи чекиджии сте, бе! аз искам NBA live, man utd tv, reality tv, sky sport, денонощен cartoon network i TCM. да не забравяме HBO и discovery, Не ромънско!!!!! мразя ги:) та, това май са ми претенциите:)

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да дават повече Футбол --Premere,sky sport,SuperSport ..аве повече спортни програми,а и да подобрят качеството на картината.И на всяка цена да се махнат чалга каналите :angry1

Link to comment
Share on other sites

и искам ДИЕМА+ и ДИЕМА2 да имат по добро качество сега като почне премиершип...

...и аз искам премиършип по ДИЕМА...
Link to comment
Share on other sites

Планета тв нещо ми прави проблеми. Не ми предава хубаво. Преди беше за час-два, сега почти през целия ден е едно нечисто такова с много кофти звук. Проблема може и да е от мене, но ако е от мене ще е много зле, защото не ми се викат техници да ми влизат в къщата. :(

Link to comment
Share on other sites

.... има някой руски(не дублирани на руски) програми който са напълно излишни... а иначе бих искал AXN да има супер е просто канала - преди време знаех че е безплатен , но сега вече не съм сигурен в това ... някой има ли си идея?? и още VIVA, RLT2,RAI 2 i  FTV(световния не българския  :sick ) :sayjin

 

Защо мислиш,че след като ти не ги гледаш са излишни?Познавам хора които си прекараха теливизия именно заради тях.

Според мен каналите които си изброил са тъпи :sick

 

Относно Дискавари-имат някои интересни предавания,но повечето от

историческите им са много тъпи :sick ,особено за Втората Световна Война.Дублажът на руски е с кофти качество.Също и предаванията за военна техника са абсолютно пропагандни и не струват :sick

Link to comment
Share on other sites

и искам ДИЕМА+ и ДИЕМА2 да имат по добро качество сега като почне премиершип неискам пак да гледам звездички по телевизията а хубава програма :)

Само дето Премиършип няма да се излъчва по Диема. Говори се, че BBT и РингТВ са си поделили правата. Диема ще се задоволи с испанското първенство. Дано да не са верни тези слухове - свикнах на Диемата, нищо, че коментаторите са гола вода.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично съм за американското NBC - пускат мн яки сериали / friends вече свърши, но все пак почва Joey :D / Отделно е 100 пъти по-интересно от половината чужди канали по кабелната.

Да не забравяме и Rai 2 и Rai 3 за италианските мачове ;)

Link to comment
Share on other sites

'Да не забравяме и Rai 2 и Rai 3 за италианските мачове '

I az sam za tqh:)))Obi4am italianskiq futbol:P

Link to comment
Share on other sites

Само дето Премиършип няма да се излъчва по Диема. Говори се, че BBT и РингТВ са си поделили правата. Диема ще се задоволи с испанското първенство. Дано да не са верни тези слухове - свикнах на Диемата, нищо, че коментаторите са гола вода.

пф ма това ще е ужасно бре ББТ или Ринга :confused ае стига по ДИЕМА иаха толкова хубави студиа и секи ден даваха предаване за премиершип ся РингТВ и ББТ ш се осерат яко не ги бива в Английския футбол аве искам си премиершип по ДИЕМАтааа

Link to comment
Share on other sites

Дано да не са верни тези слухове - свикнах на Диемата, нищо, че коментаторите са гола вода.

 

Ха ха Веско е най-добрия коментатор който някога съм слушал . Верно е че скоро взеха един ( Драгоев ) дето едвам връзва два лафа , но другите са върха , да и онези двамата ( Хераков и Тренев) дето водиха шоуто четвъртък вечер също са ОК.

 

Незнам сега какво ще ни сервират тези - Искам си старите коментатори :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Засега казаха, че ВВТ щяли да предават мачовете от Англия, а пак Диема са купили Бразилия! :D Като ще ги излъчват на запис.

 

Аз лично ще се радвам да пуснат RAI 2, за да гледаме всички мачове от Калчото.

Link to comment
Share on other sites

Диема захванаха френското от вчера. Ще го дават по Диема2. Английското и аз още не знам къде ще да е. Някой говореше за Man Utd TV че го има само в Англия ама не е верно. Дори по едно време го имаше при нас в Евроком за около седмица-две. Иначе се гледа в цял свят или поне аз знам за САЩ, Франция, Германия и Испания.

Link to comment
Share on other sites

Засега казаха, че ВВТ щяли да предават мачовете от Англия, а пак Диема са купили Бразилия! :D  Като ще ги излъчват на запис.

 

Аз снощи гледах "Мист" до към 1 и 30 щтото и аз съм човек не мога повече, та през тва мреме Роро спомена поне 3 пъти, че ВВТ ще дават по 5 мача от Англия на седмица.(та Д+ и Д2 даваха толкова за събота и неделя :( )

От друга стран аз гледах турнера в Америка, който го даваха сега в края на юли по Д+ с милан, челси... и също тка този в Амстедам с Арсенал и Аякс и един от коментаторите на Д+ каза, че сезона почвал на 14(става въпрос за Англия) и те щели да го дават и също така щели да дават мача за суперкупата дето е утре. Макар, че баща ми купува Марица и там в програмата на ТВ-то за тая седмица пише, че утре по Д+ няма никъкъв мач, но през седмицата по някое време ще дават европейско футболно шоу. Чесно казано и аз не знам какво да мисля.

Link to comment
Share on other sites

Защо мислиш,че след като ти не ги гледаш са излишни?Познавам хора които си прекараха теливизия именно заради тях.

Според мен каналите които си изброил са тъпи  :sick

Аиде ся прочети постовете над моя да видиш колко още човека искат RAI 2 и прави саморазстрел ... много по добре е от RAI ..RTL2 - само заради

anime-to го искам а FTV - баси тъпото кабелна без моден канал ... VIVA та няма да я коментирам ... а за АХN - пак да питам някой нещо знае ли платена ли е ,не е ли??

Link to comment
Share on other sites

taka... cheta az kwo ste pisali po topica deto go pusnah i slawa bogu imashe edin chowek pone deto da spomena FTV. Sega kato go nqma i debelogyzite, celulitni madami shte wi promiqt mozyka, che izglevdat dobre. Az naj-mnogo syvalqwam che nego go sprqha.

 

za techtv - kanala e mnogo interesen - liubimata mi rubrika e thescreensavers -predi okolo 2 meseca se slqha (pone w USA) s edin kanal za igri i stana oshte po-got. tam dawat i robot wars - edno ot naj-welikite neshta za gledane.

 

za tezi deto si povelawat sci-fi - towa (spored men) e adski typ kanal koito puska neshta ot roda na 10284 epizod na startrek, bozi ot roda na stargate seriala i prochie - ako iskate gotina fantastika tyrsete drugyde.

 

za discovery-tata mnogo mi se iska i na men da pusnat nqkolko drugi. obshto wzeto prewoda na ruski e dobyr, az sym zakachil malko w uchilishte i kolkoto da znam che ne prewevdat wsichko na ruskiq prewod (oshte po-malko w bylgarskite subtitri) go znam.

 

reality tv - neznam za evropejsko - ama ako e kato amerikanskoto mnogo shte syvalqwate che go iskate. w usa e super wavno da se wtylpqwa na podrastwashtite che chichko policaj e wsesilen i wsewivdasht i ne move da mu izbqgash. polowinata ot predawaniqta sa presledwaniq s koli kak hwashtat bqgyshti prestypnici i kak ako ne spazwate znacite wi wryhlita wlak i ot kolata ne ostwa nishto (otdelih si 3-4 chasa da go pogledam - mnogo wnimatelen sym weche kato karam, towa poslednoto bez majtap - kato go widish se zamislqsh dali da karash taka che da move da ti se sluchi neshto podobno!)

 

az sportnite kanali ne gi gledam mnogo - ne sym fen. espn e wesel kanal - amerikanskiq mu wariant ima mnogo amerikanski futbol (normalno).

 

za pochitatelite na kecha - ima kanali deto dawat ot 18:00 do 23:00 chasa non stop kech. razbrah che tuk go bili zabranili ili neshto podobno i go nqma weche.

 

a az na hbo sym se nagledal - tuk e golqma ekstra che ima edno - po sweta ima 5-10 pone (az tolkowa sym gledal i oshte 10-ina cinemax (po-dobri sa spored men ot hbo) i oshte takiwa. ama twa e ako imash wreme za telewiziq - edin film e 1.5 - 2 chasa, a neprehodnite neshta kato FTV si gi puskash za 10 min - powqrwash che sweta e krasiw i gospod e znael kwo e prawil prez powecheto wreme :-)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...