Jump to content
BulForum.com

Бизнес анализ


viiipeer_

Recommended Posts

А освен да чакаш наготово отговорите би ли казал какво си правил, кое те затруднява и т.н. защото тука никой не е длъжен да ти пише домашното а хора като мен много се нервират на такива готованци очакващи отговорите наготово без да са си мръднали пръста. Поне кажи какво прави, кое не ти се удава и т.н. Защото ако "нищо не схващаш" си заслужаваш да те скъсат пък като повториш курса може да понаучиш нещо поне малко от малко.

Link to comment
Share on other sites

"Мързи ме да мисля(потърся информация) за това може ли да ми обършете дупето, че съм прекалено ****, за да го направя сам...."
Е*аси нагляра blink.gif
Link to comment
Share on other sites

Е*аси нагляра blink.gif

 

Кой ме е цитирал с грешен пост? Като сте ограничени мозъци, надейте да помагате!

 

А освен да чакаш наготово отговорите би ли казал какво си правил, кое те затруднява и т.н. защото тука никой не е длъжен да ти пише домашното а хора като мен много се нервират на такива готованци очакващи отговорите наготово без да са си мръднали пръста. Поне кажи какво прави, кое не ти се удава и т.н. Защото ако "нищо не схващаш" си заслужаваш да те скъсат пък като повториш курса може да понаучиш нещо поне малко от малко.

 

Като са лесни, поне да беше ги казал...

Link to comment
Share on other sites

Никой няма да ти свърши работата без пари. Особено и когато явно показваш, че те мързи грам да си мръднеш пръста...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...