Jump to content
BulForum.com

Star Wars VS X-Men


Alukard

Koi 6te pobedi ako se sbalaskat dvete vseleni  

54 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

OK Iskam neutralno otgovopri.6tot vav edin forum bakan sas star wars fenove si4ki vikat Star wars.A drugade si4ki Vikat x-men

Za da sam po to4en.Ot SW sa sitovete Dzedaite I kloniranite.O i zvezda na smartta

Ot x-men Profesora,Ciklopa,Rogue,Sage,Bishop,Firestar,Phoenix1,Phoenix2,Onslought,

Apokalips,Gambit,Iceman,Beast,Magneto,Polaris,Morph,Sabertooth,wolvarine,

Sinister,Jogurnout,Multiple man,Kanoonball,Jubeliee,Shadow kat,Nightcrawler-Si4ki x-meni dobri i lo6i poznati ni ot komiksite.Ima i o6te ama mnogo 6te triabva da pi6a.

Link to comment
Share on other sites

бе малко безсмислен ми се вижда тоя топик но все пак не знам кой ще победи но аз сум за хикс-мен по-интересни са ми някаде и повече ме кефят :)

Link to comment
Share on other sites

Dobre de no iskam scenarii.Ne6to ot tozi tip.Ednite vikat silata moze si4ko.Tova e glupavo.Ilki Lazernia me4 reze si4ko.Tva pak e glupavo kato ne e taka.Interesna mi e drugata gledna to4ka

Link to comment
Share on other sites

офф топик : не мислиш ли ,че поста е малко децки и по-добре би било да го зададеш на някой първокласник

по темата за X-Men съм ! тъй като всеки от мутантите притежава различни способности и излгежда странно ;)

Link to comment
Share on other sites

Е щом участва звездата на смъртта... Ето ти сценарии: докато Х-мен си седят на някоя планета звездата се приближава и изпарява онея мутирали копелета,а джедаите се кефят на гледката зад някои монитор ... Иначе и Х-мен, и Стар уорс ме кефят, но както каза don_anton наистани е малко безсмислено и глупаво :P

Link to comment
Share on other sites

indeed

сори за офтопика

@владимир-имаш правописна грешка във подписа си. ;)

не съм сигурен но мисля , че той знае за грешкато но я е допуснал умишлено за да е оригинално тва си е мое мнение де !

Link to comment
Share on other sites

Сценарий 1 : Само професора от Х-Men ще ги размаже всичките от Star Wars , защото просто те няма как да му противодействат. Да не говорим за Magneto ...

Сценарий 2: Звездата на Смъртта умищожава Земята и X-men измират като мухи...

Сценарий 3: Всички обединяват сили, претрепват сценаристите и си търсят нови роли с по-добри сюжетни линии.

Сценарий 4: Появява се Заекът Бъни и прецаква и двата лагера.

Сценарий 5: Силите са равни и се борят докато не разрушат всичко, което може да бъде разрушено.

Сценарий 6: Решават да не се леят реки от кръв и сключват устно споразумение битката да се реши от 2-мата най-бездарни войника от враждуващите лагери. От StarWars излиза Си-ТриПио , а от X-men Rogue. Битката протича по следния начин : Rogue докосва ТриПио , но ефект няма. След това решава ,че роботчето е идеалният съпруг и се взимат ,а лазерният меч на войната прашасва през идните векове.

Сценярий 7: Идва денят на Страшния Съд и битка не се състои.

Сценарий 8: Оказва се ,че има черна дупка в близост до Юпитер и Земята бива набързо опустошена от отломните от планетата-гигант.br />Сценарий 9: Битката се състои в България , но тук нито мутантите имат специални способност , нито лазерните мечове или бластерите работят - това е БЪЛГАРИЯ ВСЕ ПАК.

Сценарий 10: Няма ранени или пострадали след битката ,защото това се оказва реклама на одеклон.

Сценарий 11: Земята бива унищожена от Вогоните и всички измират ...

Сценарий 12: Оказва се ,че героите ни не са реални ,а само част от видео игра ... Детето спира телевизора, защото са го извикали на вечеря примерно, и битката не се състои.

Сценарий 13: Поради говорните дефекти на Йода X-men се смиляват над Star Wars представителите и им дават free win ...

Стига толкова за сега - отивам да спя ,че ми увяхнаха невроните...

Link to comment
Share on other sites

Сценарий 1 : Само професора от Х-Men ще ги размаже всичките от Star Wars , защото просто те няма как да му противодействат. Да не говорим за Magneto ... 

Сценарий 2: Звездата на Смъртта умищожава Земята и X-men измират като мухи...

Сценарий 3: Всички обединяват сили, претрепват сценаристите и си търсят нови роли с по-добри сюжетни линии.

Сценарий 4: Появява се Заекът Бъни и прецаква и двата лагера.

Сценарий 5: Силите са равни и се борят докато не разрушат всичко, което може да бъде разрушено.

Сценарий 6: Решават да не се леят реки от кръв и сключват устно споразумение битката да се реши от 2-мата най-бездарни войника от враждуващите лагери. От StarWars излиза Си-ТриПио , а от X-men Rogue.  Битката протича по следния начин : Rogue докосва ТриПио , но ефект няма. След това решава ,че роботчето е идеалният съпруг и се взимат ,а лазерният меч на войната прашасва през идните векове.

Сценярий 7: Идва денят на Страшния Съд и битка не се състои.

Сценарий 8: Оказва се ,че има черна дупка в близост до Юпитер и Земята бива набързо опустошена от отломните от планетата-гигант.

Сценарий 9: Битката се състои в България , но тук нито мутантите имат специални способност , нито лазерните мечове или бластерите работят - това е БЪЛГАРИЯ ВСЕ ПАК.

Сценарий 10: Няма ранени или пострадали след битката ,защото това се оказва реклама на одеклон.

Сценарий 11: Земята бива унищожена от Вогоните и всички измират ...

Сценарий 12: Оказва се ,че героите ни не са реални ,а само част от видео игра ... Детето спира телевизора, защото са го извикали на вечеря примерно, и битката не се състои.

Сценарий 13: Поради говорните дефекти на Йода X-men се смиляват над Star Wars представителите и им дават free win ...

Стига толкова за сега - отивам да спя ,че ми увяхнаха невроните...

честно тва ме разби отдаван не бях чел подобен сценарии не че съм чел много сценарии но все пак :))) особено някои от точки като тази за одеколона или говорния ефект бяха супер луди!

Link to comment
Share on other sites

Сценарий 12: Оказва се ,че героите ни не са реални ,а само част от видео игра ... Детето спира телевизора, защото са го извикали на вечеря примерно, и битката не се състои.

явно си играл и превъртял X-Men vs Street Fighter c Ken :P :P

Link to comment
Share on other sites

Сценарий 4: Появява се Заекът Бъни и прецаква и двата лагера.

 

:punk :punk :punk :punk :punk

А след това се включва и Дъфи Дък и става мазало.

Link to comment
Share on other sites

NeverFirst mnogo gotino scenarii4e.Hvale tebe comedi master.

 

 

No vse pakPhoenix 1 i Phoenix2.Nema na4ein da ne smeliat zvezdata i kloningite da isparzad Jeditata.A ima i Onslought i apokalipsis.4 Demigods.Sre6to Dzedai4eta Cerebro i profesora.I ko ostana ot star wars ni6to.

Link to comment
Share on other sites

Четах, четах, четах...че и препрочитах... ама така и не можах да разбера какво точно иска Vladimir...

Link to comment
Share on other sites

Четах, четах, четах...че и препрочитах... ама така и не можах да разбера какво точно иска Vladimir...

 

:D nevyzmojno e da se razbere i az sym taka ili se e opital da kaje mnogo raboti navendyj i e izleznalo edno ni6to ili mnogo e byrzal.

Link to comment
Share on other sites

Дам, ама той е фен на X-men както гледам.

А аз като един виден рицар джедай :jedi: бих казал, че то джедаите са си истински мутанти напрао :) и форса, и меча, пък и светкавици пускат, оле ми Йода или спирта като дойдат и оня дето диша тешко... :wir

Стига простотий, тфа като оня ден ме питаха кой ще победи - супер мен или барман.... що за въпрос?

А предлагам още един сценарий

ь)бият се бият се двете страни ма идва трета страна - истинска заплаха обединяват се ма пак не могат да я победят, щото начело на 3тата партия стои не кой друг да е, а моя милост mighty blowcow който е нещо средно такоа изгверче. Нормално човече с превръзка на окото :pirate , заедно с него е и тиквентрейн. We will rule the w0rld :crazy&mad:

Link to comment
Share on other sites

Четах, четах, четах...че и препрочитах... ама така и не можах да разбера какво точно иска Vladimir...

spokoino i az se opitah da dam nqkav otgovor ama si ostanah samo s opita :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...