Jump to content
BulForum.com

коя е крайната цена в МОСТ-а?


Recommended Posts

искам да си взема това от МОСТ:

PSU SIRTEC HPC-300-202/ 300W 19.50 20.00 21.00

 

някой може ли да ми каже каква ще бъде крайната цена? И коя цена за кво е? че не ми се ходи до там, а вече чух всякви комбинации...

Link to comment
Share on other sites

21.00 - и това е без ДДС. С ДДС - 25.02.

 

Първата цена е за дилъри на МОСТ, втората е на цена на едро за останалите, третата е цена за краен потребител (на дребно).

Link to comment
Share on other sites

Защо реши, че работя в МОСТ и ги решавам тия работи аз?! Ако си им симпатичен и ги кефиш - може и да не ти сложат. Питай където трябва.

Link to comment
Share on other sites

за ДДС-то зависи дали частите са внесени контрабанда или легално. в повечето случаи не ти искат ддс ако неискаш фактура :)

Link to comment
Share on other sites

Специално за SIRTEC, като за нормален купувач, цената ще ти е 21.00 +ДДС (най-вероятно).

А, по принцип, цената на компонентите е такава, каквато успееш да си заслужиш през годините, в които си контактувал с тях!

В конкретния случай 1-2$ разлика бъркат ли те (разликата между отделните колонки)?

Мост не слагат ДДС (освен ако не искаш фактура) не разбрахте ли вече, даже на монитор не ти слагат

-Дрън-Дрън! -Не с всяка част е така! Някои неща, ако щеш и на челна стойка да застанеш, няма да ги вземеш без ДДС!

Link to comment
Share on other sites

Някои неща, ако щеш и на челна стойка да застанеш, няма да ги вземеш без ДДС!

 

Естествено - тези за които те самите са платили ДДС. За такива наистина няма да ти се размине.

Link to comment
Share on other sites

ясно.. ще се разбира на място...

не че ме бъркат 1-2$. обаче искам да знам ква е цената на нещо което искам да купувам!

(исках да съм по ориентиран,кво да очаквам като ида на място)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...