Jump to content
BulForum.com

GERjI


Recommended Posts

Ako gadjeto vi ne vi se obajda mnogo 4esto,postoqnno ima druga rabota(naistina ima druga rabota) i se vijdate 1 pyt ili nai-mnogo 2 pyti v sedmicata,no vypreki vsi4ko se dyrji mnogo dobre s vas i ste sigurni 4e nqma da izneveri,kakvo 6te napravite?6te go/q ostavite li ili 6te prodyljavate da izlizate samo po 1 pyt v sedmicata s nego/neq?

Link to comment
Share on other sites

Зависи от другата работа ,ако тя е в друг град(село), добре но ако сте от едно место и от 7 дни в седмицата има само 2 свободнни ....... има нещо гнило тук. Но все пак зависи от работата от какво естество е . :confused

Link to comment
Share on other sites

Особено ако е добра в леглото

Въпросът не е само до секс.Ако беше за секса-на ЦГ има една камара "работнички".Въпросът е да успееш да я задържиш до себе си и по друг начин.Дори и да се вижда с друг - накарай я да мисли,че от тебе по-готин тип няма.И няма да я изгубиш.Не е толкова трудно да се обръща внимание на едно момиче и да я накараш да се чувства желана - букетче цветвя,картичка,разходка някъде извън града-дребни жестове на внимание,които обаче значат много за жената.

А ако го удариш само на секс,много скоро на теб ще ти го н*****т.

И това със секса е е******ти селската работа.Никоя жена не обича да се чувства използвана само като дупка.

Link to comment
Share on other sites

Дръж я и не пускай. Такова нещо ме очаква и мен и съм готов общо взето. Няма значение че е малко - важното е да е хубаво.

Link to comment
Share on other sites

Ako gadjeto vi ne vi se obajda mnogo 4esto,postoqnno ima druga rabota(naistina ima druga rabota) i se vijdate 1 pyt ili nai-mnogo 2 pyti v sedmicata,no vypreki vsi4ko se dyrji mnogo dobre s vas i ste sigurni 4e nqma da izneveri,kakvo 6te napravite?6te go/q ostavite li ili 6te prodyljavate da izlizate samo po 1 pyt v sedmicata s nego/neq?

Намери си още едно гадже, с което да се виждаш през останалото време и си 6ти номер :)

Link to comment
Share on other sites

Всеки път като е видя ще и тегля по една патка. :punk  Ще си е запаза.Особено ако е добра в леглото :rolleyes:

 

 

 

Много изискано, Deathzone, много изискано ... Майка ти сигурно е много горда с тебе. Приятелката ти също.

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

ami spored men zavisi ot samoto momiche/mom4e ako e mnogo qka / qko nakarai q / go da razbere 4e ti si nai qkiqt/qkata i taka , no ako ne si zasluzava ako primerno ima minusi v haraktera ili van6nostta po dobre ne riskuvai 6oto tq 6te napravi sledva6tiqt vajen hod v vrazkata vi i posle na teb 6te ti e gadno no ne i na neq no se pak trea bade6 siguren 4e ima drug/druga :)

Link to comment
Share on other sites

Moje i da e za dobro.V mnogo slu4ai horata koito se vijdat mnogo 4esto si omrazvat.

така е само 4е ако наистина се оби4ат сигурно му е много кофти на 4овека

на мен ми беше много мъ4но когато приятелката ми замина за месец в софия

като си спомня - аз по4ти живях по влаковете и пак ми се струваше 4е супер дълго сме разделени

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ami az sam malak oshte za po-seriozni komentari ,6toto ne mi se e sluchvalo mnogo pati , no ako zapodozreia neshto , shte hvana toia ,s koito mi izneveriava i boi boi , inache ako ne se vijdame chesto bih pogovoril s neia za da si iziasnim chuvstvata

Link to comment
Share on other sites

Дръж я и не пускай. Такова нещо ме очаква и мен и съм готов общо взето. Няма значение че е малко - важното е да е хубаво.

 

Дам, навярно боли, GeorgiK, и моя милост е на този хал :( Наистина не е лесно когато се виждате рядко, особено ако м/у вас има нещо, нещо специално... Но не мисля, че рядкото виждане трябва да доведе до края на една връзка която иначе е прекрасна...(мрън) Аз, нямам удоволствието секи ден да съм с човекът който искам, защото е от Плодвив пък аз не съм, а и по още куп причини, виждаме се дори веднъж на седмица...следващите 3 седмици дори няма да я видя... но мисля че съм готов да го понеса... не само защото знам че не е с друг (доверието ми в нея е огромно) а просто защото знам че ще ме чака и аз нея... Макар рядкото ни виждане всичко ее невероятно... и не мисля да му сложа някак нелеп край, защото не мога да я виждам...

 

Въпросът не е само до секс.Ако беше за секса-на ЦГ има една камара "работнички".Въпросът е да успееш да я задържиш до себе си и по друг начин.Дори и да се вижда с друг - накарай  я да мисли,че от тебе по-готин тип няма.И няма да я изгубиш.Не е толкова трудно да се обръща внимание на едно момиче и да я накараш да се чувства желана - букетче цветвя,картичка,разходка някъде извън града-дребни жестове на внимание,които обаче значат много за жената.

А ако го удариш само на секс,много скоро на теб ще ти го н*****т.

И това със секса е е******ти селската работа.Никоя жена не обича да се чувства използвана само като дупка.

 

много правилно, секса в случея не е най-важното нещо, Малките жестове, те карат женското сърце да полудява... Връщай ки се 2 дни назад... както вече казах няма да видя приятелката си 3 седмици, защото замина по нашто мило черноморие, но преди два дни трябваше да и пратя един мои вещи по един познат всеобщ, но место той да се появи в Пловдив, аз се метнах на рейса(който едвам догоних) и се появих там пред нея... Сърцето ми щеше да изкочи, а за нейния вид... не мога да говоря не мога да опиша какво се четеше в очите и... а аз просто не исках да я оставя да замине без да и кажа нещо... Краката ми тотално отказаха в този момент... и граматиката си глътнах, а и не само аз:) ала след като ме прегърна, пое сърцето ми в дланите си се успокоих... (леле за какво ли го разказвам това).... важни са жестовете:)

Link to comment
Share on other sites

ami az sam malak oshte za po-seriozni komentari ,6toto ne mi se e sluchvalo mnogo pati , no ako zapodozreia neshto , shte hvana toia ,s koito mi izneveriava i boi boi , inache ako ne se vijdame chesto bih pogovoril s neia za da si iziasnim chuvstvata

Ха,още един "мачо".Излишно би било да казвам,че ако тя постъпи така,първо трябва да се вгледаш в себе си(не в огледалото!имам предвид да се вглеедаш истински)и да откриеш защо по дяволите го е направила.А ако не е в теб причината,а в него,пак няма да е хубаво да го пребиеш.Така показваш признаци на малодушие,а тя най-много да го обикне още повече,а теб да намрази.

EndOfAllHope^,в такива моменти наистина е доста трудно да кажеш нещо.Аз например винаги се стремя да разведря атмосферата,като казвам нещо "смешно".А пък моето чувство за хумор далеч не е от най-добрите.Та така развалям магията на момента и...пак съм прецакан.

Link to comment
Share on other sites

Ха,още един "мачо".Излишно би било да казвам,че ако тя постъпи така,първо трябва да се вгледаш в себе си(не в огледалото!имам предвид да се вглеедаш истински)и да откриеш защо по дяволите го е направила.А ако не е в теб причината,а в него,пак няма да е хубаво да го пребиеш.Така показваш признаци на малодушие,а тя най-много да го обикне още повече,а теб да намрази.

 

 

Kato se zamislia si mnogo prav , to tva na men mi se sluchi predi 2 meseca i ot togava ne sam govoril s prijatelkata , ta shte vzema da se vlgedam v men kakto kazvash , ta dano da mi pomogne saveta ti !

 

P.S Hubavoto e che oshte ne sam prebil toia ,ta rabotata ne sam ja opleskal ,a inache(po temata) ako problema ne e v men , po-skoro bih zariazal gadjeto si , otkolkoto da me pravi na kartofadjia ! Mislia che edna jena moje da ti provali jivota ako ne se useshtash i ne reshavash neshtata na vreme !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...