Jump to content
BulForum.com

Audi RSQ


Recommended Posts

Грозно,грозно,малко на сапунерка ми прилича.Не ми харесват такива коли.Нереални са някак си,май по-добре е да си седнеш в Кадилак-а от 68-а

Link to comment
Share on other sites

az taia kola e znam ot msn.com ot dva meseca !

 

Tova e samo prototip i edva li v blizkite 3-4 godini shte pusnat takova selsko neshto !

 

Predpochitam si RS4 , S6 ili Allroad !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Грозно,грозно,малко на сапунерка ми прилича.Не ми харесват такива коли.Нереални са някак си,май по-добре е да си седнеш в Кадилак-а от 68-а

 

абсолютно си прав!

айде ако не е кадилак може да е понтиак ГТО или пък великия мустанг шейсе и девета...

според мен това ауди можеше да е по-хубаво ако бяха някакси по-добре изразени джантите, ако ги нямаше тези грозотий които наистина я правят да прилича на сапунерка

уви, някои ден май наистина ще караме такива коли

Link to comment
Share on other sites

абе тая кола е направена от ауди специално за един филм, няма да се пуска в серийно производство. Спокойно :)

Link to comment
Share on other sites

абе тая кола е направена от ауди специално за един филм, няма да се пуска в серийно производство. Спокойно :)

Ех, начииииии. Тамън се бях засилил да си я купувам :punk .Колко ли ще струва??? Аз залагам на...от $500 000 нагоре :D

Link to comment
Share on other sites

Тая кола и за без пари да ви я дадат трябва да я държите под стъклен похлупак, 'щото и да я жулнете трябва да ходите до завода на Ауди за поправка, което малко по малко ще ви излезе колко колата. :P

Link to comment
Share on other sites

Toku shto izgledah filma I Robot, kakto kaza xboot, naistina kolata e ot tam - t.e. edin maket koito nema da go vidime pone v sledvashtite 10 godini :tongue Pone nema da e s takiva vuzmozhnosti, inache dizaina e edin put - ocenka **** (4/5)

Link to comment
Share on other sites

Грозно,грозно,малко на сапунерка ми прилича.Не ми харесват такива коли.Нереални са някак си,май по-добре е да си седнеш в Кадилак-а от 68-а

напълно съм сагласен то тва новото не са коли всички класики с малко изклучения са много по-добри от новите модели!

Link to comment
Share on other sites

Колата пък си е чиста лудница! Супер мн ме кефи. Като излезе в серийно производство и като си я зема, ша има да викате "аре ве майна, дай едно търкалце да направа", ама нямаааааа кх-кх-кх-кх-кх :woot :lol: ;) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

tva kato go vidqh za parvi pat mnogo ama mnogo mi zaprili4a kolata na BATMAN :tongue :D :woot :lol: niznam na men gore dolu mi haresva zavisi kvo ima pod kapaka :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ефектна е голяма гъзарийка , но ако имах избор бих си избрал нещо по нормално

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...