Jump to content
BulForum.com

Borderlands 2


Antares

Recommended Posts

borderlands2-logo.png

 

 

Дългоочакваното продължение на първата част ще ви върне на Пандора, в типичния за играта комикс-стил в свят изпълнен с насилие, черен хумор, оръжия и Hyperion corporation.

 

Лично аз изкарах доста часове в играта на първата част и бях доста доволен и с огромно нетърпение очаквах продължението и мога да кажа, че за разлика от доста гейм разочарования последно време - тази гра оправда чакането. Определено ме запали, геймплея ми е доста интересен и новите персонажи изглеждат доста обещаващи. В момента играя основно със Zer0, sniper skill tree, но мисля за теста да респекна на някой от другите.

 

Ако сте играли първата част, ще може да ползвате някои козметични бонификации.

 

Трейлър

http://www.youtube.com/watch?v=VW7qO_wpfvk

Втори трейлър.

Link to comment
Share on other sites

Играта е уникална както беше и първата частbowdown.gif За съжаление имам някакви проблеми със сейфовете - като пусна играта ме връща много по-назад от мястото, до което съм стигнал и съответно трябва да избия всички гадинки и да извървя целия път отново. Това за сега ме отказва да играя, понеже е голямо циклене и не мога да разбера защо се получава така - стигам до чекпоинт и ми дава знакчето за запис горе вдясно, като излизам давам save and quit, но...

Link to comment
Share on other sites

Краси, това и при мен се случи веднъж. Доколкото си спомням, трябва да минеш покрай някоя от конзолите (изкарва ти логото на играта в тоя момент), на които те респаунва, за да ти запамети досегашния прогрес. Иначе продължавам да не мога да се отлепя.

 

Snipe Zer0 FTW! Определено имаше неща, които ме дразнеха в Mordecai, например селския му вид. Със снайпериста мажа.

 

Ти с какъв клас играеш?

Link to comment
Share on other sites

Ако говориш за ето тези:

39660e9e98697966e0b56575a16b7a94_120x90.jpg

да, стигам до това и то вече 4 път, но за съжаление пак ме връща много назад, не знам какъв може да е проблемът.

 

Иначе аз "играя" с Мая, но играя е доста силно казаноbiggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Аз опитах с нея, ама нещо... не ме мефи толкова спешъла й...

 

Иначе - да,за тези конзоли става въпрос. Странно. Може да опиташ да ъпдейтнеш, май вече е излезнала нова версия...

Link to comment
Share on other sites

свалих и инсталирах release-а на Skidrow, направих всичко както е посочено, сложих и update-ите, които са качени в замунда ... но играта така и не се стартира. някакви идеи защо не се получава?

Link to comment
Share on other sites

свалих и инсталирах release-а на Skidrow, направих всичко както е посочено, сложих и update-ите, които са качени в замунда ... но играта така и не се стартира. някакви идеи защо не се получава?

 

Инсталирай Steam ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм 27-ми lvl "Tranquil Sniper". Ама се изкуших и се възползвах от exploit-а за доволно количество златни ключове и взех такива снайпери, че стана безинтересно с тях. Спирам да ги ползвам и ще видим по-нататък как ще е :]

Link to comment
Share on other sites

Аз онзи ден преинсталирах бозата и вчера с нова надежда качих играта отново, но този път изобщо не тръгва (липсва ми някакъв .dll файл)mad.gif Ако беше с някаква по-човешка цена до 30 евро щях да си я купя, ама 50 нещо не ми се даватbiggrin1.gif

 

edit: проблемът с .dll файла го оправих, сега да видим как ще стоят нещата със сейфовете

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...