Jump to content
BulForum.com

DELETE


furiozo

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply
I kolko godishni sa tezi dvama? 15-16? Kato porasnesh shte gi razberesh tezi raboti...Ne me pritesnqva da si legna s nqkogo i na purvata vecher, stiga da go haresvam. A shto se otnasq do obichaneto, obicham veche 3 godini...

 

ako tozi nqakoi beshe impotenten shtiahte li da hodite?

dori i impotenten, pak ima nachini da dostavq sexualno udovolstvie...

za porasvaneto mislq che sam porasnal ne me poznavash che da govorish taka za vazrasta na tiq det hodqt ne sa malki .Btw tochno ti si kato tiq v momenta det sa na po 14 i se pliakat naliavo nadiasno "po koli i mostove" kakto i da e spora e napalno bezsmislen aide ako pishesh neshto pishi ama moje i da ne otgovarqam che veche izprostiahme

P.S. za kolko sam malak ne dadah tochen otgovor skoro staam na 20.

i liubovta naisitna ne e svarzana s sex-a.

btw nqakoi mi beshe kazal neshto mnogo umno sha ti go kaja i as :

Sex-a ne e Liubov kakto i Liubovta Sex , Sex-a e prosto edno dopalnenie na liubovta ili na dalgata vrazka moje bi .

btw ako iskash da nauchish tochno kvo e liubov :P) vij sq kav sam inviter

xaxa ta visit :

http://www.warez.ru:8080/NEW_FTP/Docs/What...c/zalubovta.doc

Link to comment
Share on other sites

Kvi jeni be...te izkat mnogo glezene...tam kafeta mafeta nekvi takiva razhishteniq...a dqsnata ti ruka ima nujda samo ot 5minutna pochivka...i dai dai dai dai dai dai dai dai.I nqma takiva v mendzis sum ne syum razpolojena...HA dai dai dai dai dai

Мдааааа, ще те кара и да излизаш от вас даже.. тц тц :)

Link to comment
Share on other sites

Ha ha Dreamer :)

 

Da be ne vsichko e sex....vij sq malkata rusalka ariel...tq izka da byde s princa ama shmatakta izobshto ne misli kak shte se shibat...vse pak tq e leko s luspi na onova mqsto...a toi...toi haivana moje sam ochekiq da si napravi...ne e li tuka...? Hahahaha super sum mudar

 

P.S Mudar ne idva ot mude

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...