Jump to content
BulForum.com

Vice City


Sancho Pansa

Recommended Posts

Ще е почти същото, с нови коли (и мотори), оръжия, още един град, и ФИЗИКА НА КОЛИТЕ. Но основната идея ще е същата - караш, газиш, после слизаш и пукаш по полицията, а ако ти остане време, изпълняваш мисии.

Link to comment
Share on other sites

Ще е почти същото, с нови коли (и мотори), оръжия, още един град, и ФИЗИКА НА КОЛИТЕ. Но основната идея ще е същата - караш, газиш, после слизаш и пукаш по полицията, а ако ти остане време, изпълняваш мисии.

hahaha to4no taka 6a bade ma nemoga da razbera kvo va kefi taq igra tolkova GP e super nasran be neznam vie si znaete :)

Link to comment
Share on other sites

Ne e samo gazene i machkane. Vuv Vice City shte mojesh da si kopuvash imoti i razni hoteli i da vurtish "pochten" biznes :woot

Link to comment
Share on other sites

Btw ima nqkakyv mod izleznal koito vkarva nqkoi ne6ta ot Vice city, no ne sym testval i ne moga da kaja to4na kakvo predstavlqva.

За този незнам,но са мо обещали пач за мулти(GTA III)и като ми го дадат ще го кача тук.А Vice City излиза на 16 Май за ПС :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

imam edin problem!

Svalix si GTA vice city i v rarovete na 1voto CD ima edin flt-vca.004 fail koito kato gi ekstrakvam failovete stiga go tozi fail flt-vca.004 i mi dava gre6ka(ne6to e precakam faila)

I na 2-roto CD faila flt-vcb.005 dava sa6toto

MOlq ka4ete tezi 2-va faila na novo ili ne6to ot tozi rod ili kajete kakvo da napravq!

10x :punk

Link to comment
Share on other sites

Не си спомням но мисля, че съм я свалял играта от тук и всичко беше ОК. Пробвай да свалиш пак тези 2 файла може нещо да е при теб проблема :)

Link to comment
Share on other sites

imam edin problem!

Svalix si GTA vice city i v rarovete na 1voto CD ima edin flt-vca.004 fail koito kato gi ekstrakvam failovete stiga go tozi fail flt-vca.004 i mi dava gre6ka(ne6to e precakam faila)

I na 2-roto CD faila  flt-vcb.005 dava sa6toto

MOlq ka4ete tezi 2-va faila na novo ili ne6to ot tozi rod ili kajete kakvo da napravq!

10x :punk

Vice city съм е теглил от тук около 5-6 пъти и съм нямал никакви проблеми с разархивиране и инсталиране

Link to comment
Share on other sites

GTA: Vice City??? Че тва не излезе ли малко след GTA 3? (Преди година-две?) Доколкото знам новата GTA ще се казва San Andreas. Иначе във Vice City наистина можеш да караш мотоциклет и да купуваш имоти, които ти носят пари след това, ама излезе преди доста време... Или аз не разбирам въпроса? (Малко съм пиян в момента, пък и ми се спи.)

Edit: Не ве, играта е супер яка, играл съм я 5 пъти поне, сега преигравам 3ката за н-ти път. Гледам че доста хора са написали по-нагоре, че не била излезла още, че била излезла само за Playstation и т.н. и викам да не се бъркат със San Andreas. Иначе кога е излязла няма никво значение. Кърти мивки.

Link to comment
Share on other sites

Edit: Не ве, играта е супер яка, играл съм я 5 пъти поне, сега преигравам 3ката за н-ти път. Гледам че доста хора са написали по-нагоре, че не била излезла още, че била излезла само за Playstation и т.н. и викам да не се бъркат със San Andreas. Иначе кога е излязла няма никво значение. Кърти мивки.

Ами написали са, че не е излезнала защото темата е пусната Apr 7 2003, 13:08 PM :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хохо, пак съм бил неадекватен. :tongue Сори.

Link to comment
Share on other sites

Хора, кажете ми как се пуска тая игра ( Vice City ). Изтеглих я от дата.бг обаче няма ехе файл, а инструкциите бяха на полски или нещо такова и нищо не се разбира. :( Подскажете ми малко

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...