Jump to content
BulForum.com

Продавам процесор Р4


Recommended Posts

На който му е неизгодно, по-добре да не пише.

А пък когато намериш точно този процесор за 120$, взимай го веднага :)

Според всички форуми точно този модел е най-клокърския. В интерес на истината аз не съм го клоквал, защото дъното е оригинално IBM.

 

А в това, че се опитваш да продадеш твоята стока скъпо, а да купиш другата евтино - няма нищо лошо, ти си длъжен да пробваш :D

 

Предложението ти не ме устройва.

Link to comment
Share on other sites

Az sam s Duron na 750 MHz , ne e overclock-van , mislia che ne sam go i pregriaval ,na okolo 2 ili 3 godini .

 

Mislia da si smeniam CPU - to , RAM-a i VGA -to , ta za tva eventualno ako te interesuva moeto CPU , da mi kajesh kolko triabva da ti doplatia za tvoia P4 !

Link to comment
Share on other sites

Той ти казва че иска Интел Селерон

 

 

 

 

 

A az mu kazah EVENTUALNO ,toest ako ima interes !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Миро,кво беше тва майна,направо ми разби фатазийте :cry Хем говорихме нещо ... дано не направиш нещо за което да съжалявам после :blink:

Link to comment
Share on other sites

Az sam s Duron na 750 MHz , ne e overclock-van , mislia che ne sam go i pregriaval ,na okolo 2 ili 3 godini .

 

Mislia da si smeniam CPU - to , RAM-a i VGA -to , ta za tva eventualno ako te interesuva moeto CPU , da mi kajesh kolko triabva da ti doplatia za tvoia P4 !

 

 

ако го вземеш ще трябва да си смениш и дъното

 

съжалявам за офтопика

поздрави на всички и успех в продажбата

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

предлагам ти CEl1.7 i 70 - 80$ и то ако твойто Р4 тръгне на капризното ми дъно. Тестваме го. Пускам му няколко бенчмарка, взимаш селерона и ти давам кинтите в левчета. Искам обаче някаква фактура, щото ми трябва да оправдавам разходи.

Това е - ако те интересува и все още ще го правиш тоя даунгрейд драсни някой РМ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...