Jump to content
BulForum.com

Кале....


velvet_underground

Recommended Posts

....Насо, аз вече качих и целият албум тук...надявам се ще ти хареса...тази Яна (май така беше)страхотен глас има...

...а поздрава сега ще си го чуя, засега само мярнах, че е трибют на Кино т.е. мн благодаря!! :D

...малко по-късно ще метна и един клип на парчето...т.е. след 20-30мин ще е up :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply
Interesuwa me cqlata karinka :)

Sori za shliokavicata :( :sick

ami от един руски сайт е,дай пропс на моя аватар и ще го видиш,че го забравих сега :blink:

 

Като ще се поздравяваме, да ви поздравя и аз...Скиффф

Жорж,мерси много за поздрава :love :D :D

Link to comment
Share on other sites

Време е май да се науча да ходя сам по концерти щото никой няма да иска да дойде с мен :ДДД

Някой ще ходи ли :P :P

Link to comment
Share on other sites

Епа да го еба зорско ще ми дойде, но може да дойда. Само трябва някой да ме ръчка и да дойде с мен...т.е. аз с него...

Link to comment
Share on other sites

....еми на мен някой, ако не се сети, че трябва да ми преведе заплатата до утре следобед, отпадам...

Link to comment
Share on other sites

Блааа...беше готино...по-късно днес повече...

 

EDIT: Ех, благодаря на Митака, че ме накара да ида. Концертото беше много приятно, въпреки че тия пичове от Мармалад нещо не можеха да уцелят музикалния фон в паузите. Както и да е, Ревю си е...Ревю...и това е достатъчно обяснение. Много ме накефи, че с тях свиреше Даката - тоя пич е най-големият! Имаше известни промени в повечето песни особено като интро. Половината парчета ги познах чак към средата на verse-а... Щом не си познах изначално любимия "Чичо"...какво да си говорим повече...

Link to comment
Share on other sites

...няма начин да не е било хубаво :smile:

...а нещо за ню албум да казаха?

Link to comment
Share on other sites

Не... но си имат нови парчета, така че не е изключено и албум да се появи :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз много си мислех да ида, ама откакто направиха "голямата промяна" нещо не ме кефят особено...без мен ще да е тоя път.

Link to comment
Share on other sites

Дам и аз няма да ида.Поради същата причина.Поздрав със старите P.I.F - "Камбаните".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

...The Cure ще са на 03.09. на Rock'n'Coke music fest в Истанбул...някой прави ли си някакви планове?

...предните години билетите са били по около 30 000 000 TL, което е 20 и няколко долара май :huh: ....

 

edit: а бирата е по четири милиона! :wacko: :P

Link to comment
Share on other sites

30 милиона лири са $22 или 35лв. Бира явно е по 4.50лв, което не е много тънко, щото в Прага примерно пиех бира за по 2 лева някъде. А двете са несравними. Цените там явно са направени да се изравнят с нормалните в европейските страни с най-висок стандарт и турчулята да пие малко...

Link to comment
Share on other sites

Щях да питам името на групата (КАЛЕ) от къде идва, но като попрочетох десетина поста и чух една песен си мисля, че няма нищо общо със старите крепости - ама ако бъркам някой да ме поправи...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...