Jump to content
BulForum.com

Cardreader за cd в кола


Recommended Posts

Не би трябвало да имаш проблем, но според мен една малка флашка 4 ГБ е 10 лв е ЕРА , няма смисъл от това.

Карточетеца струва 6,30 + 9 лв 4 ГБ MicroSD = 15,30 което реално ти е една малка флашка 8 ГБ Silicon Power (толкова я взех от ЕРА)

 

Ето за какво говоря като модел и големина ЦЪК ТУК

Link to comment
Share on other sites

Доколкото обаче си спомням от другата му тема, той търси нещо най-много колкото габаритите на четеца и твоята флашка му идва по-дълга. Аз не съм убеден обаче, че кардрийдъра ще се разпознае коректно от плеъра му, защото плеърът ще очаква флашка, а не рийдър, но докато не го опита няма как да го разбере. Пак в предишната тема му бях предложил ако не бърза чак толкова (а и не виждам за какво да бърза), а непременно иска флашка с габаритите на четеца, да си поръча една също толкова къса от ибей и така ще е сигурен, че плеърът няма да има проблеми с разпознаването и четенето.

Link to comment
Share on other sites

бях писал на този саит които ми даде дали ще стане за колата но нищо не ми писаха после намерих като втория четец но в друг саит и за разлика от цената в първия (около 15лв до колкото си спомням) там беше около 130 от там ми отговориха че са пробвали и е нямало проблеми та реших да поръчам от първия саит ама нещо не ми вдъхва доверие щи изчакам малко да видя дали ще се обадят или ще пристигне направо и ще търся от другаде а за и бей до колкото знам трябва к карта а аз нямам такава и ще трябва да търся хора и става мн сложно

Link to comment
Share on other sites

Зависи какъв ти е плеъра ( според мен ).На едни може да го разпознае реадъра, на други не.

За това си взимаш една PQI:

 

u819l.jpg

 

Dimensions 31.55 x 14.8 x 7.3 mm (1.24 x 0.58 x 0.29 in)

 

или виж за тези Sony:

 

Sony-Microvault-Style-Mini-USB-Flash-Drive.jpg

 

pic_2_3870.jpg

 

но не помня къде ги гледах... Иначе на живо, тази часто която стърчи :) от USB-то е колкото GSM карта.

Link to comment
Share on other sites

днес ми пристигна кардриидъра и го пробвах в колата работи така че съм доволен сега трябва само да си намеря и някоя по голяма карта и работата заспива :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...