Jump to content
BulForum.com

Проблем със Скайп ?


alienpro

Recommended Posts

Здравейте !

Имам странен проблем със скайпа, накратко днес натиснах да го отворя и ми даде следното съобщение:

Сведение!

Откриване на файлове, необходими

за работата на Скайп е невъзможно.

Моля изтеглете, и преинсталирайте Скайп,

за отстраняване на неизправността.

 

Това без да е пипано нищо по пс-то и работещ до преди няколко часа скайп.

Естественно последва деинсталиране, и инсталиране на скайп изтеглен от сайта на скайп.

Инсталирането на новото копие преминава перфектно и като дойде момента да пусна скайпа,

отново излиза същото съобщение. Изчистих регистрите, деинсталирах, инсталирах и пак същият сценарии.

Помагайте, някой имал ли е подобни проблеми, или идеи как да се справя с тази тъпотиика.

Поздрави !

Link to comment
Share on other sites

Какъв ти е Уиндоуса?

Ако е Vista или 7, пробвай инсталацията като администратор.

Отиваш на Setup файла, десен бутон, Run As Administrator.

Пробва ли след деинсталацията да махнеш папката на ръка? Тази в Program Files. Онази в Roaming също, но там са ти хронологиите от чатовете, та трябва да внимаваш да не ги изтриеш ако ще я триеш и нея.

Link to comment
Share on other sites

Какъв ти е Уиндоуса?

Ако е Vista или 7, пробвай инсталацията като администратор.

Отиваш на Setup файла, десен бутон, Run As Administrator.

Пробва ли след деинсталацията да махнеш папката на ръка? Тази в Program Files. Онази в Roaming също, но там са ти хронологиите от чатовете, та трябва да внимаваш да не ги изтриеш ако ще я триеш и нея.

 

Току що направих всичко казано от тебе и Без резултат. Операционната система е Windows 7 Ultimate 32bit.

Не знам какво става вече...

Link to comment
Share on other sites

Проблема е решен ! Ето как:

Като деинсталираш, влез в C:\Users\ПОТРЕБИТЕЛ\AppData\Roaming\Skype изтрий всички папки !

Благодаря на wOOx за отзивчивоста !

Link to comment
Share on other sites

Пробва ли след деинсталацията да махнеш папката на ръка? Тази в Program Files. Онази в Roaming също, но там са ти хронологиите от чатовете, та трябва да внимаваш да не ги изтриеш ако ще я триеш и нея.

 

 

Проблема е решен ! Ето как:

Като деинсталираш, влез в C:\Users\ПОТРЕБИТЕЛ\AppData\Roaming\Skype изтрий всички папки !

Благодаря на wOOx за отзивчивоста !

 

Нали и аз това ти казах. :)

Ама си си изгубил хисторито ако си изтрил всичко без да направиш бекъп.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Имам проблем със съобщенията. Понякога новите съобщения в чата се появяват над последните. Тоест отсрещния пише нещо в 20.00 часа примерно, а се появява нагоре с час 19.58 примерно. И това само с един абонат, и то само с мен. При него този проблем го няма. С други абонати нямам този проблем. И само когато съм с нетбука. ОС и скайпа съм го преинсталирал нееднократно, с различни версии. Часовника на нетбука ми е сверен и работи нормално(батерийката е наред). Смених и рутера. Все тая. Аз съм на Лангейм, той е на виваком. Той също е сменял рутера. Няма промяна.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

специално за скайп от както са собственост на майкрософт имам политика да не ползвам версия над 5.1 и причините за това са доста повече от параноя както се вижда :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...