Jump to content
BulForum.com

sin ekran


AMD fen

Recommended Posts

zdraveite.znam 4e moje da me bannete i se izvinqvam za latinicata no imam golqm problem.postoqno kompa mi izkarva sin ekran s gre6ka 0x000008e moje da s1m sb1rkal nulite no tova e gre6kata.kajete kak da q opravq v momenta kompa raboti na safe mode with networcing.molqvi b1rzo otgovarqite

Link to comment
Share on other sites

Щом в safe mode работи, вероятно се чупи някой драйвер.

пусни си system restore, ако не ти е спряна и върни ... 2 3 дни назад примерно. Друго - при пускане на компа, от менюто, от което си избираш safe mode и пр., малко по-надолу има Last Known good configuration... пробвай да заредиш оттам.

Толкова без кристалната топка, че си я забравих у един приятел.

Link to comment
Share on other sites

BSOD View by Nirsoft http://www.nirsoft.net/utils/blue_screen_view.html

Пускаш програмката, кликаш на последният дъмп и даваш картинка с това, каквото излезе.

IRQLess not less or equal в общият случай може да го причислим най-често към проблем с драйверите.

Дай BIOS Defaults, провери/обнови всички драйвери, погледни дали нещо не прегрява-програмката е SIW и направи един тест на паметта.

Ще те помоля да пишеш на кирилица, на постове на шлекавица практически не отговарям.

Link to comment
Share on other sites

Ето това е грешката ,понякога диска се чеква но грешката е една и съща

Tи наясно ли си, че 0x000008e не е равно на 0x1000008e !?

Подаваш грешна информация и искаш помощ!? Я вземи си провери харддиска с MHDD и си провери RAM паметта...

"Диска се чеква", ами нали се сещаш че сигурно си има причина chkdsk да се събуди от съня си и да почне да сканира?

Също така, защо не изтегли BSOD View, за да видим по-детайлно текущо заредените драйвери, понеже може в тях да е проблема??

Link to comment
Share on other sites

Да знаете всичко се оправи,като му сложих втори хард за c-то сега уиндолса е там.Hitachi deskstar 7k80 така се казва новия а стария е сиагейт.Благодаря за отзивите и приятни празници

Link to comment
Share on other sites

Да знаете всичко се оправи,като му сложих втори хард за c-то сега уиндолса е там.Hitachi deskstar 7k80 така се казва новия а стария е сиагейт.Благодаря за отзивите и приятни празници

Значи е било от харда, какъвто беше и единият вариант...

Link to comment
Share on other sites

Мда.Той харда си създаваше проблеми от 2 месеца като постоянно издава страни шумове все едно харда се забавя и пак тръгва.Сега държа на него само информация ,но лятото ще го сменя.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...