Jump to content
BulForum.com

HUMMER vs MERCEDES G-class


TeQuila^^

Recommended Posts

Шкода срещу Вартбург???Нека да сравним всички марки на пазара,а?Ще ни станат поустовете по 2000

А отговорът е HАMMER,мерцедеса си е за гъзария,не виждам G-класата като вседеход,но няма значение нали трябва да се пише

 

10х,че бях поправен,просто преписвам:)

Link to comment
Share on other sites

Hummer естествено.

Link to comment
Share on other sites

Za men edno G 500 V8 AMG B6/B7 Panzerwagen !

 

Prosto i dvata avtomobila sa tochno koli za maje , na niakoi im prilichat na izdialkani s noj ,no izlachvat neveroiatno useshtane !

 

Hummera v BG ne e mnogo razprostranen ,makar che vchera vidiah dva chisto novi Humera s Plovdivska registracia pred x-l Marica !

 

Mercedesa mi haresva poveche !

Link to comment
Share on other sites

ако говорим за Хамър2 не сте много прави тои не е толкова добър като катерач и т.н. той е по-гъзария а Хамъра който използват в ЮС арми е Хамър1 които е асъл асъл високо проходимото чудевище за което някои хора говорят по нагоре

Link to comment
Share on other sites

ако говорим за Хамър2 не сте много прави тои не е толкова добър като катерач и т.н. той е по-гъзария а Хамъра който използват в ЮС арми е Хамър1 които е асъл асъл високо проходимото чудевище за което някои хора говорят по нагоре

Ti sega da ne kajesh che "kasite" ne sa prohodimi , dori i tezi chernite G500 , po na edna godina , i te sa si djipove otsiakade ????????

Link to comment
Share on other sites

не казвам че не е проходим но не може да се сравнява с Хамър1 нито Хамър2 може да се сравнява с него нито G500

Link to comment
Share on other sites

Hammer естествено-тфа е баси вседехода.и моля не бъркайте правописа деа-пише се hammer,а не hummer

оригинално името е Hammer.явно са почнали да го пишат така защото военните версии ги наричат hummvee галено

 

Пълни глупости, автомобилът си се казва HUMMER и няма нищо общо с английската дума за "чук". Не знам откъде я измисли тая покъртителна история, ама само ще те светна, че Humvee идва от Hummer, а не обратното.

 

По темата:

Мерцедесът радва, ама е много тесен и отвътре е по-дървен от Къци Вапцаров на пистата в Пампорово. Освен това качеството на изработка въобще не му отговаря на цената, все пак това е конструкция от 74-та ако не се лъжа. Като почнеш от шасито, кормилната уредба... Общо взето много добър катерач, но не става за бързо каране, много е квадратен, шумен и трудноподвижен. Аеродинамиката му го спъва. Вратите се затварят само с трясък. Иначе двигателите са му доста добри, особено новото AMG със скромните 476 коня.

Hummer-ът от своя страна според мен има нечовешки вид, макар че също не става за бързи магистрали и притежава аеродинамиката на тухла четворка. Той даже е ограничен на 152км/ч. Като цяло обаче, го предпочитам пред Бенц-а. Единствените цветове за него за черен и жълт, всичко друго си губи смисъла. (това е мое мнение, де)

 

P.S. Като сме на тема за джипове, аз карам Lincoln Navigator, може и за него да се изкажете, ако има желаещи, интересно ми е да чуя мнения.

Link to comment
Share on other sites

аз предпочитам Range Rover, много по съвременна форма има от G класата и Hummera и най важното не е X5 или ML дето се прескачат вече по улиците.

Колкото до американските джипове - не ми допадат, приличат ми на автобуси или прасе нещо такова :) Иначе въпрос на вкус.

 

November кво стана в Mercury-то? И то повече ли дърпа от Навигатора?

Link to comment
Share on other sites

Tova ,kadeto go kaza November za imeto , e verno !

 

Mnogo iasno ,che se kazva Hummer !

 

Az se biah zabludil ,kato gi gledam po magistralite ,pak i po drugite patishta v BG , tezi chernite G500 V8 , varviat mnogo .....?!?!?!?!!?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...