Jump to content
BulForum.com

Въпрос за видеокарта от ebay


Recommended Posts

Скоро едни приятели се връщат от щатите и искам да си взема някаква карта от ebay, която те да ми донесат.

Гледам, че в ebay има оферти за HD5830 на цени 90-100$ и се чудя дали да не взема една бройка.Има ли нещо по-подходящо в този ценови диапазон?Също така някой има ли представа за колко време ( средно ) се придвижват нещата които са с Free shipping от един щат до друг?

Link to comment
Share on other sites

И не взимай от e-bay, a от newegg!

 

Въпросната карта е сравнително стар модел и я няма в newegg.

В България в друг голям БГ форум, се продават на цени 180-200лв, за това смятам, че ако се вземе за 90% ( 135лв ) си е на оферта.

Link to comment
Share on other sites

Да си отговоря сам :)

Файда в момента няма, не и при курса на долара.Не и при срива на копането ( bitcoint ), след което започна масово разпродаване на гаранционни карти :)

 

П.С. Горещо препоръчвам, който мисли да упгрейдва видеото, да го направи сега.Има много добри оферти по форумите.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

За до 200 лв има мн по добри карти от 5830 .. например gtx 460 може да се намери а тя е с пъти по добра ;] Поздрави

 

 

Съгласен съм с мнението на vanch0, ако имаш възможност да си вземеш нещо от Америка не се чуди!!! А това че ще ти го донесът и без да плащаш за транспорт си е направо далаверка. Аз лично съм ъпдейтнал целия си комп от e-bay, amazon и т.н. и съм много доволен от цените които получих. А ако наистина търсиш карта за игри то GTX серията на - NVidia е специално създадена за това!! Аз ползвам малкко по-старичка от GTX 460, но съм много доволен.Все още не е излезнала игрица която да и се опре.Всичко играя на макс. :) :) Поздрави и успех с покупката.:punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...