Jump to content
BulForum.com

about Tekken 3 i 4


zaq

Recommended Posts

Hi pichove niakoi moje li da mi kaje ot kade da drapna Tekken 3 i 4.

Razbrah che Tekken 3 go ima za PC no Tekken 4 neznam.

Ako moje i da se pusne semulator za PSX

Hahahahah ei ponqkoga mi e nugen malko smqx ;). Tekken za PC nebqx 4uval moje da ima am Tekken 4 e samo za PS2 a pak za PS2 nqma o6te rabote6 emulator taka4e 6a 4aka6 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Venom pak 6turotii maina :) Kato nqma kakvo da mu kaje6 na 4oveka ne mu se prismivai 6tot i ti be6e edin mi6ok predi ne e istina :) Sega na razbira4 li se pravi6 ili kakvo :) TeKKen 3 moje da se igrae na PC s emulator za Play Station one.Ot tuka si vsalq6 emulatora, a ot tuka si svalq6 ROM-a na TeKKen 3. TeKKen 4 nqma i nqma da ima versiq za PC pone dokato ne se napravi emulatora za Play Station 2, koeto rano ili kysno 6te stane, no za momenta nqma takova ne6to :) Taka 4e download i se kefi na voql :D Ako ima6 problem ne6to pitai da ti kaja koe kak e. Venoma i toi moe da ti kaje ama ako ne se pravi na 4uk :)

Link to comment
Share on other sites

Venom pak 6turotii maina :) Kato nqma kakvo da mu kaje6 na 4oveka ne mu se prismivai 6tot i ti be6e edin mi6ok predi ne e istina :) Sega na razbira4 li se pravi6 ili kakvo :) TeKKen 3 moje da se igrae na PC s emulator za Play Station one.Ot tuka si vsalq6 emulatora, a  ot tuka si svalq6 ROM-a na TeKKen 3. TeKKen 4 nqma i nqma da ima versiq za PC pone dokato ne se napravi emulatora za Play Station 2, koeto rano ili kysno 6te stane, no za momenta nqma takova ne6to :) Taka 4e download i se kefi na voql :D Ako ima6 problem ne6to pitai da ti kaja koe kak e. Venoma i toi moe da ti kaje ama ako ne se pravi na 4uk :)

Boje Gospodi nqma otarvane :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Няма Sonic, майна. Той като дойде, ш'съ обади.

 

А, като стана дума за двубои, дай аз и тука да питам, дето повече хора четат. Какво ще кажете за Marvel vs. Capco (1 и 2), и знаете ли от каде мога да намеря 2?

Link to comment
Share on other sites

Ся.... аз бях ъплоаднал няколко игри (рома) за PSone, но гледам... затрити <_< sorry

По едно време се бях зарибил да направя сайт за емулация, но тъй като не бе посещтаван ми писна.....

Ако ти трябва някое ромче или емулаторче влез и може би ще намериш това, което търсиш:

Това е сайтът

Link to comment
Share on other sites

Няма Sonic, майна. Той като дойде, ш'съ обади.

 

А, като стана дума за двубои, дай аз и тука да питам, дето повече хора четат. Какво ще кажете за Marvel vs. Capco (1 и 2), и знаете ли от каде мога да намеря 2?

Виж в раздел CPS roms

Link to comment
Share on other sites

sait za emulaori tva ne e losha ideq, ama ne moje da e samo zatova shtoto shte privlicha samo selektivna publika, trqbva da e game sait, s direct linkove, review-ta na igri, sektziq emulatori i igri za tqh itn... az imam dosta ot igrite za NEO GEO ako q pomnish taq konzola, grafikata e dosta dobra a romovete sa do 25MB :)) i ima mnogo qki igri

Link to comment
Share on other sites

Бе дизайна не ми е проблем... проблема е че тряа някой да пише ревютата но на мене с тва не ми се занимава... ако някой иска няма проблем ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...