Jump to content
BulForum.com

Prodavam stranichen kapak za kutiq


Recommended Posts

Razmerite sa 43 na 41 (v momenta nqmam roletka karam na pamet) cheren s pleksiglas s ventilator s diodi 3 sini  ne e ruchna izrabotka kupuvan e :) cena 15 leva

 

покажи някаква снима да видим.

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

:woot :woot oleeeee ot kolko vreme si tarsa takova ne6to maina :woot

mi pi4 ako moi6 6a doi6 li napravo do nas da go vidim dali 6a stane i ako e standartni razmeri 6oto kutiqta mi e 300W i naprao go probvame ako stane ti davam kintata.az sam ot Plovdiv i jiveq v kar6aka ako si navit-> :punk Pm

Link to comment
Share on other sites

:woot  :woot oleeeee ot kolko vreme si tarsa takova ne6to maina  :woot

mi pi4 ako moi6 6a doi6 li napravo do nas da go vidim dali 6a stane i ako e standartni razmeri 6oto kutiqta mi e 300W i naprao go probvame ako stane ti davam kintata.az sam ot Plovdiv i jiveq v kar6aka ako si navit-> :punk  Pm

 

захранването няма никакво значение.

 

П.С. аз си чакам снимката или някъде в интернет покажи снимка на кутия дето е с тоя капак :) да видим за какво става въпрос все пак.

Link to comment
Share on other sites

w00x, продават кутии с един такъв капак - пълна сглобка, или само такива капаци в ТЕК (с/у съда). На същата цена май. А кутиите са с дръжка отгоре и бяха по 80 лв.

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

woox az kazvam W-tovete 6oto tva zna4i i goleminata na samata kutiq !!!!!!! offf nqma zna4enie ! prodava li se kapaka o6te ili ....................

Link to comment
Share on other sites

woox az kazvam W-tovete 6oto tva zna4i i goleminata na samata kutiq !!!!!!! offf nqma zna4enie ! prodava li se kapaka o6te ili ....................

 

захранването няма никакво значение за големината. аз мога да си зема кутия 250 вата и да и сложа 400 вата захранване. проблема е никакъв. сега разбираш ли ме? кутиите не са идентични. някой са по-къси, други са по-дълги и то с милиметри. същото и за ширината. колкото по-широка е кутията, толкова по-добра циркулация на въздуха, толкова по-добро охлаждане.

 

Едит: какво стана с тоя капак? още ли се продава. дай няква снимка и да го зимам евентуално. и цената ако свалиш .. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...