Jump to content
BulForum.com

Moon conspiracy


tox1c_blitz

Recommended Posts

toq film napravo me srazi...ubeden sam 4e vseki trqbva da gleda tozi film za da se ubedi 4e ni6to okolo nas ne e tova koeto izglejda. v nego se dokazava 4e dosega NIKOI ne e stapil na lunata. amerikantzite sa si pozvolili da izlajat tzeliq svqt. za jalost v na6iq warez go nqma, no mojete da go namerite v datata. a eto i linka: http://www.data.bg/f.php?fid=5289335

gledaite go i si kajete mnenieto....

Link to comment
Share on other sites

оффтопик:не бъди твърде краен в изказванията си.Ако знаеш колко теории и причие има по тази тема за луната,ще ти се завие свят.Не прави изводи от някакъв филм,търси още инфо

Link to comment
Share on other sites

awe pi4 gledal li si filma? ako ne go napravi i 6a vidi6 6to sam tolkova ubeden v dumite si. za men pone tova e napalno dostata4no za da povqrvam. pak i amerikantzite sa gotovi na vsi4ko za da postignat tzelite si(osobeno po onova vreme). ina4e sam 4el i drugi podobni hipotezi i sam sklonen da vqrvam na nqkoi ot tqh.....

Link to comment
Share on other sites

Супер пич,на 5 години ли си,та толкова си се развълнувал от филма???НИщо лично,вярвай,но просто има толкова писания за това,че вече всеки си вади собствено мнение/и не чети статии в списания и филми правени от американци не гледай/Филма ще го сваля и ще го гледам,утре ще ти дам мнението си.

Link to comment
Share on other sites

Уф,всеки знае,че американците са направили конспирация и че май май не са ходили по-далече от Тексас...

Link to comment
Share on other sites

Добре де и аз съм чел доста статии за конспирации и т.н. и като глеадх филма още повече затвърдих мнението си,че не са били на Луната,но...!Но...какво значение има това след като до Луната вече са направени много експедиции и не ми се вярва всички да са просто заснети...така че дали сме стъпвали на Луната,според мен,да,стъпвали сме,но не е ясно дали Армстронг е бил първи ;) .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Според мен, американците са отишли на луната първи. По-вероятно ми се струва тези филми и теории да са някаква конспирация ;) Но няма значение кой кога и как е стъпил на луната...сега американците на Марс ще ходят вие за една луна се карата ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Хм, конспирации... И аз гледах филма, гледал съм и съм чел още малко за тези така наречени conspiracy theorists, но наскоро пък гледах по Discovery Channel едно друго филмче, което дава някои много добри контрааргументи на това за конспирацията. Доколкото си спомням дадоха пример първо за някакъв специален вид "скала", която е възможно да се е образувала само и единствено на луната, защото там няма атмосфера. Но както казаха и по филма, това също сигурно има начин да се фалшифицира. Като неоспорим факт че американците са стъпвали на луната обаче се изтъкна това, че там са поставени някакви съоражения, които отразявали лазерен лъч, изпратен от една обсерватория в САЩ, и това се правело по 240 пъти в годината, и т.н. и т.н. Тук обаче моят въпрос е "тия съоражения, ако са поставени по времето на студената война, как са още там, без поддръжка, без евентуално някой метеоритен дъжд да ги е унищожил и т.н.?". Ае не знам, но аз все пак вярвам, че американците са стъпили на Луната... Все пак, ако не беше така, не мислите ли че щеше да има някаква реакция от страна на Русия най-малкото... ?

Link to comment
Share on other sites

Съгласен сам с Flameblind.Ако не бяха стъпвали :

 

1.Русия щеше да ги разцепи още след студената война - шпиони пълно.

2.През 2001 Япония е изпратила сателит кам орбитата на Луната които през 2003 е направил обстоини снимки на повърхността вкл. и на мястото кадето американците са кацнали.

Link to comment
Share on other sites

хмм и на мене този филм ми беше доста интересен там има много убедителни доказателства, а човека на наса почти нищо не казва в защита странно...

също и винаги съм се чудил защо руснаците не ги последваха, може би защо просто е било невъзможно навремето, може пък просто да са загубили интерес :unsure:

 

ако си падате по конспирации гледайте задължително и Fahrenheit 9/11

Link to comment
Share on other sites

predi da sam gledal filma...sored men sa kacali zashtoto tam e montirano ogledalo i ot zemata mu se puska lazeren luch po nqkolko pati dnevno pravqt nqkvi zamervaniq.Shte vidim sled kato sam gledal filma kvo shte mi e mnenieto.

Link to comment
Share on other sites

също и винаги съм се чудил защо руснаците не ги последваха, може би защо  просто е било невъзможно навремето, може пък просто да са загубили интерес  :unsure:

ако си падате по конспирации гледайте задължително и Fahrenheit 9/11

хм, какво искаш да кажеш???

Именно руснаците водят в състезанието кой пръв ще стъпи на лунната повърхност.Резултат от конкуренцията между двете водещи сили по онова време е полета на Юрий Гагарин през 61 /12 април/.

Отговорът на САЩ е програмата Lunar Orbiter и нейните 5 непилотирани апарата - идва през 64, но осигурява на НАСА безценна информация за удобните места за паркиране на Луната. И задвижват проекта Аполо

reply oт един друг форум, на подобна тема...

Link to comment
Share on other sites

Оле..... :huh: Поредното изказване на млад и зелен продукт на съвременното ни общество,вярващ в баба Яга,Елвис Пресли(жив е нали?),духчета, Торбалан и не знам си какво там още....

Ае хлапе(просто не знам как иначе да се обърна към теб,това заслужи според мен),ти въобще стъпвал ли си в часовете по физика?Или история?

Или просто някой от родителите ти чете прекалено много Агата Кристи и Жорж Сименон?Или си се надъхал с романите на Том Кланси?

Ти имаш ли здрав разум?

В кой век живееш,че вярваш на мърдащите картинки по онуй стъкленото,а?

Или за теб американските з*****и говорят и правят винаги само истински неща?

Ми те тогава имат една камара негри президенти?Или през ден водят терористични акции срещу държавни глави по целия свят?

Ай стига с глупостите!То биваше,биваше ама ти даже и DarkWish задмина :angry1

 

Към модераторите:ако съм нарушил добрия тон-извинявам се. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ае хора ако тея хора ако наистина са ходили на луната 67 година (или там когато е) защо досега никой друг не е ходил там пак, дори и те. Би трябвало с днешните технологии да бъде нещо елементарно в сравнение с преди 35-40 години.

Link to comment
Share on other sites

С днешните технологии не е мужно да пращат хора на луната. Пускат някоя сонда която може да свърши същата работа и то за много по-малко пари и без да се рискуват човешки животи.

Link to comment
Share on other sites

@Agarvaen

Евала, от един post във форум научи в какво вярвам, в кви часове съм стъпвал и в кви не, какво чета аз и какво родителите ми, дори и какво мисля... Гениално наистина, как ще си нарушил добрия тон, напротив, поздравявам те. Само дет изпусна да уточниш за кво изобщо говориш, но така или иначе хлапето няма да те разбере, нали? И по темата не писа, не разбрахме дори дали си гледал филма, но карай, да пишеш там, пък кво значение имат темите... Айде поне да ни светнеш за външната политика на САЩ, явно си много добре запознат с всичко... или може би не сме достойни да научим това, което ти знаеш по въпроса? Айде със здраве... ;)

Link to comment
Share on other sites

Flameblind дали тебе имаха предвид или мене нещо не рзбрах, може би е защото ми се спи още - не знам :unsure:

Agarvaen трябваше да спомене кого има предвид... ако съм и аз да кажа някои неща и аз ;) B)

Link to comment
Share on other sites

@ist3k

ами той човека бая неща не каза, а в тва дет го каза няма много смисъл, но понеже моят post е преди неговия, предполагам, че се е отнасяло за мен, знам ли... По принцип е прието когато искаш да кажеш нещо на някого да има обръщение или нещо от сорта, но предполагам това не важи за гениалните аналитици на човешкото съзнание...

Link to comment
Share on other sites

predi da sam gledal filma...sored men sa kacali zashtoto tam e montirano ogledalo i ot zemata mu se puska lazeren luch po nqkolko pati dnevno pravqt nqkvi zamervaniq.Shte vidim sled kato sam gledal filma kvo shte mi e mnenieto.

tozi lu4 se spuska za da se opredeli dali lunata trepti ili se mesti ili neshto takova beshe.naskoro gledah film i mai beshe ot wareza no ne pomnq imeto.Ima teoria 4e lunata ili e bila otkusnata ot zemqta ili prosto e bila blusnata ot ogromen metor ili meteorit..neznam to4no razlikata ;) i sa iz4islili 4e ako e taka to trqbva da ima ostatu4ni trepteniq ili vibracii...i naistina e taka- ima si gi tezi neshta i to blagodarenie na tozi lu4 sa gi ustanovili ...a na vaprosa zashto nikoi ne e stupval na lunata do sega se otgovori ve4e no i az da kaja - nqma smisal ot povtorno hodene na lunata za sega. kakto kazaha prashtat si sondi i t.n. Do kolkoto pomnq nqkade 4etoh ili slushah izqvlenie 4e amerikancite planirat da postroqt neshto kato observatoria na lunata za da mogat da nabludaFat po-nadale4e i po qsno drugite obekti v sl. sistema. pfuu..stiga tolkova pisane 4e mi istinaha filiikite(dobro utro! :P )

Link to comment
Share on other sites

Оле..... :huh: Поредното изказване на млад и зелен продукт на съвременното ни общество,вярващ в баба Яга,Елвис Пресли(жив е нали?),духчета, Торбалан и не знам си какво там още....

Ае хлапе(просто не знам как иначе да се обърна към теб,това заслужи според мен),ти въобще стъпвал ли си в часовете по физика?Или история?

Или просто някой от родителите ти чете прекалено много Агата Кристи и Жорж Сименон?Или си се надъхал с романите на Том Кланси?

Ти имаш ли здрав разум?

В кой век живееш,че вярваш на мърдащите картинки по онуй стъкленото,а?

Или за теб американските з*****и говорят и правят винаги само истински неща?

Ми те тогава имат една камара негри президенти?Или през ден водят терористични акции срещу държавни глави по целия свят?

Ай стига с глупостите!То биваше,биваше ама ти даже и DarkWish задмина :angry1

 

Към модераторите:ако съм нарушил добрия тон-извинявам се. ;)

 

 

stiga syska we.stiga plu.golemia razbira4 go razdavash

nisto ne ti razbrah ot posta

 

 

Тук един Македонец би казал: Ееех луно, лунооо земльо македонска и за тебе ли ке се трепаме?

 

:D  :D  :D

 

xaxaxaxa

Link to comment
Share on other sites

А ти откъде знаеш,че вече няма обсерватория на Луната? :D

 

Не,наистина споровете са излишни.Който иска да чете "Теория на конспирацията" нека чете,но да не забравя,че това е само теория.Пък и колкото и да се убеждавате кое как е,просто няма да има смисъл.Никой от нас не може да седне и да каже "това е така,а онова е онака".

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...