Jump to content
BulForum.com

Desktop photo ...


Recommended Posts

Цъкаш бутона Print Screen който се намира до F12, отиваш в произволно избрана програма от типа ACD See, PhotoShop, MSPaint и праскаш един paste. И си готов.

Link to comment
Share on other sites

даваш print screen копчето после влизаш в пайнта (аз там влизам) натискаш ctrl+v после сейваш някъде като .JPG така ще ти излезе около 100 кб иначе ако го сейвнеш като .bmp винаго ще ти излиза 2.25мб

Link to comment
Share on other sites

брао Fenix, значи не праскаш един paste ами натискаш ctrl+v. разликата е голяма вярно :)

Link to comment
Share on other sites

ако пък ти трябва да "снимаш" само активния в момента прозорец, използвай Alt+Print Screen. Това е полезно, когато показваш разни съобщения при проблем или за онагледяване на материал. по този начин не ти се налага да изрязваш впоследствие.

Link to comment
Share on other sites

ако пък ти трябва да "снимаш" само активния в момента прозорец, използвай Alt+Print Screen. Това е полезно, когато показваш разни съобщения при проблем или за онагледяване на материал. по този начин не ти се налага да изрязваш впоследствие.

Breh mama mu as nego znaeh tva.Verno e mnogo vazno.

Link to comment
Share on other sites

ако пък ти трябва да "снимаш" само активния в момента прозорец, използвай Alt+Print Screen. Това е полезно, когато показваш разни съобщения при проблем или за онагледяване на материал. по този начин не ти се налага да изрязваш впоследствие.

мерси много и аз не го знаех B)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

И аз незнаех, но сега го научих и ми е много полезно.

Link to comment
Share on other sites

Абе, delta, к`во само се ровиш в Recycle Bin-а :confused

Нямаш ли си друга работа? А и поне да казваше нещо като даваш коментар...

Link to comment
Share on other sites

И аз незнаех, но сега го научих и ми е много полезно.

 

Делта, знаеш ли какъв камък ми падна от сърцето, когато разбрах, че вече си го научил това... Благодаря ти, че вдигна тази тема от преди 2 месеца, само и само, за да ни уведомиш. Сега ще спя спокойно и няма да се мятам насам натам облян в пот...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...