Jump to content
BulForum.com

prodavam 2 keyboards


Recommended Posts

na4i prodavam dve klaviaturi

ednata e BTC model 5197

eto prilagam snimka snimka

-----------------------------------------------------------------------------------------------

bezi4nata klaviatura e marka TCM nosenami e ot magazin kvazer elektroniks ne ot sklada na TCM

eto i snimki na neq

snimka1

snimka2

snimka3

snimka4

varvi si s disketa s s driveri za multimedinite butoni

na ji4nata klaviatura i tarsa 8lv

na bezi4nata 22lv

Link to comment
Share on other sites

na4i ba4ka s 2 baterii AAA baq vreme karat stot v na4aloto kat i slojih edni mnoo iztosteni i karashe dosta

nqma nikvi smusteniq pone az ne sam zabelqzal

i 2 te key board ba4kat na 6 taq moita det si mi e i drugata deto q prodavam prosto 2 borq mi stanaha ednakvi i q sell drugata

no do sega nikvi probs pi6i pm ako ste q zimash

Link to comment
Share on other sites

na4i ba4ka s 2 baterii AAA baq vreme karat stot v na4aloto kat i slojih edni mnoo iztosteni i karashe dosta

nqma nikvi smusteniq pone az ne sam zabelqzal

i 2 te key board ba4kat na 6 taq moita det si mi e i drugata deto q prodavam prosto 2 borq mi stanaha ednakvi i q sell drugata

no do sega nikvi probs pi6i pm ako ste q zimash

Ехххх ама си сладур :) Защо непоясняваш на хората"купувачите" , че тази безжична клавиатура е със немска подредба на клавишите? ;) .Ако не си забелязал обърни внимание на клавиши "X", "Z" .... и още един...два дето са край ENTER-a :woot .Ако си мислиш , че със размяна на местата им се получава ОК....прав си НО...... почти.Клавишите имат скосение и като им се разменят местата започват да стърчат . :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ехххх ама си сладур :) Защо непоясняваш на хората"купувачите" , че тази безжична клавиатура е със немска подредба на клавишите?  ;) .Ако не си забелязал обърни внимание на клавиши "X", "Z" .... и още един...два дето са край ENTER-a  :woot .Ако си мислиш , че със размяна на местата им се получава ОК....прав си НО...... почти.Клавишите имат скосение и като  им се разменят местата започват да стърчат .  :lol:

batko32 prav si ama i taka se svikva na men li4no mi trqbvashe 2-3 dena i si sviknah da si pisha nistro e 4ee s nemska podredba ve4e ne go zabelqzvam :)

Link to comment
Share on other sites

Abe njakoj deto e po-najasno s TCM klaviaturite da kaje kak da ja pusna...pls!

Vzeh si 2 br. ot sklada im, obache ne moga da napravja vrazka mejdu sendera i keyboard-a. Razmenih im senderite - sashtata rabota. Razgledah gi da njamat njakade prevkljuchvatel za razlichni kanali - ne vidjah takova neshto. Instalirah-deinstalirah driveri - nishto :( Inache sendera svetva s vsichkite diodi pri startirane, koeto me navejda na misalta, che raboti. Dajte njakakav help, please!

Blagodarja predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

Abe njakoj deto e po-najasno s TCM klaviaturite da kaje kak da ja pusna...pls!

Vzeh si 2 br. ot sklada im, obache ne moga da napravja vrazka mejdu sendera i keyboard-a. Razmenih im senderite - sashtata rabota. Razgledah gi da njamat njakade prevkljuchvatel za razlichni kanali - ne vidjah takova neshto. Instalirah-deinstalirah driveri - nishto  :(  Inache sendera svetva s vsichkite diodi pri startirane, koeto me navejda na misalta, che raboti. Dajte njakakav help, please!

Blagodarja predvaritelno!

zna4i kato obarnesh keyborda ot dolu i sendera otdolu imat edini cvetni lepenki i na dvete trqbva da e ednakav cvqt za da ba4aka akakto trqbva ina4e za tova ne ti raboti rosto na raz<li4ni 4estoti ba4ka :) :) tova ti e porblema i key board si trragva bez nikvi driveri driveri moje si gi ka4ish samo ako iskash da si promesnish kvo da startirash ot multimedinite butoni :)

Link to comment
Share on other sites

Thank na 'XC^^The_Devil^^' otnovo za infoto, a onia levaci ot TCM nishto ne mi kazaha za lepenkite s cvetovete :angry:

Kakto i da e: Imam 2 chisto novi klaviaturi sas senderi, koito se okazaha s razlichni cvetove na lepenkite, sirech - na razlichni chestoti. Ako njakoj mi predloji sender deto e na chestotata na njakoja ot klaviaturite, a moje i klaviatura deto e na chestotata na njakoj ot senderite - shte mu podarja drugata klaviatura + sendera.....na men edna mi stiga...samo da raboti :P

Link to comment
Share on other sites

Абе ти хубаво ги продаваш,ама да си забелязал,че ТСМ клаеиетурата е от немските.При тях е разменено мястото на "Y" и "Z".Бая се буркат през първата седмица.

 

Иначе викаш 22 лв.Абе тя си е практическинова.Ще видя.

Link to comment
Share on other sites

Абе ти хубаво ги продаваш,ама да си забелязал,че ТСМ клаеиетурата е от немските.При тях е разменено мястото на "Y" и "Z".Бая се буркат през първата седмица.

 

Иначе викаш 22 лв.Абе тя си е практическинова.Ще видя.

ami ako pro4etesh cqlata tema ste vidish 4e i drug e pisal tova

kolkoto do bezijnata keyboard ve4e e prodadena :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...