Jump to content
BulForum.com

въпрос относно wallpapers


Recommended Posts

:confused Понеже съм нова във форума, още не съм се ориентирала много добре и затова изкам да попитам къде в warez.ru мога да намеря яки wallpaers. Пробвала съм с търсачката, но не открих много разнообразни . Ако знаете и някакъв друг як сайт за wallpapers, кажете . Благодаря предварително !
Link to comment
Share on other sites

Да бе, верно... Ама ми е чудничко защо няма на вареза.... Толкоз много други неща има, папчица с тапети няма. Е, има малко с каки и едни колекции за уебшотс... Ама вече се отделям от темата, това е за друго място...

Link to comment
Share on other sites

http://www.cracks.ru/data/Pictures/

Ako si si na Dostupna + ili Ikonomi4na + ili nqkva "+" tarifa si iztegli ot tam. Tozi sait e sus skorosta kato na warez.ru i ima golqmo raznoobrazie ot wallpaperi.

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: Благодаря на всички, вече изпробвах някои от предложените сайтове- струват си, а що се отнася до google, това явно си е най- доброто , изпитано средтво за намиране на каквото и да било. Там съм била неведнъж но основно, исках да разбера дали в wareza.ru няма някъде много wallpaers, които не са чак толкова очевидни, като movies, games , etc. Все пак си намеррих един много як десктоп и едва ли скоро ще ми се иска да го сменям !!! ;) Благодаря още веднъж !
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой иска ли към 1100 картинки? Бая произволно съм ги събирал, но има предимно коли.

Link to comment
Share on other sites

daite nasam nqkakvi saitove ili napravo gotovi wallpapers s happy faces/oniq jyltite qki 4ove4eta,usmivkite de :P /

Link to comment
Share on other sites

Олее не гледате ли датата на постовете майна B) момичето сигурно вече е забравило че е търсило изобщо такива работи :D

Link to comment
Share on other sites

Male hora super sa wallkite.Mnogo sam dovolen.

Oba4e ,ne 4e iskam da sam nahalen oba4e prerovih kadeto se setia za danger girlite i razni tapeti na madami ot komiksi i namerih mnogo malko i to samo na wich blade in na x-men.Nikoi znae li nikakakav sait za takiva tapeti.

I o6te vednaz blagodaria vi mnogo. :punk :woot :punk :woot :punk :woot :punk

Link to comment
Share on other sites

Ако си голям любител на Wallpapers за GSm може да си дръпнеш WinWap3 и от там да пишеш адреси един от добрите е Gsm4you.com/wap след като си харесаш нешто го теглиш от GSM и сичко е ок.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...