Jump to content
BulForum.com

www.webshots.com


Recommended Posts

EE tva pa be6e nai golemia vic na denia,da si pla6tam da si darpam wallpaperi

6to ne kaza po rano sigurno imam 100-200 hiliadi wallpapera,i po princip v neta sa bezplatni

kartinkite. B)

Link to comment
Share on other sites

дай ми тогава 1 сайт където да са категоризирани така картинките и да си ги тегля на резделителна 1600/1200 и готово.

А за плащането, кой ти иска парите, говоря за чужди кредитни карти.

Та, дай ми един от хилядите сайтове, моля.

Link to comment
Share on other sites

Ostaite na stariq da se zaeme...! Site e super qk...zaslujava si kolkoto tam izka !

zaq...kvo razbira glavata ti ot izkustvo ?

Link to comment
Share on other sites

Zaq ti na kolko si ve? 12-13 godini? shtoto mnogo gi razbirash neshto tiq raboti ama vsushtnost nishto konkretno ne kazvash :) kato gi imash uploadni gi tiq stotici hilqdi wallpaperi deto gi imash :) pone na 1024x768 da sa obache, inache to ne e wallpaper, da ne mi e 14 inchov monitora na 800x600????

Link to comment
Share on other sites

Ti da misli6 4e moite sa 600x600 ohluv takav,vsi4ki sa 1024x768,1600x1200,a 6to se otnasia do parvia

ohluv 4e iska 4ujdi kreditni karti da varvi da si gi nameri,mmm taka zna4i ZGAN kat ti gledam postovete

ti mai ne ot izkustvo razbira6 ot ni6to ne razbira6 mai,next...hwo is next,chochosan kakvo konkretno da

ti kaja osven 4e si tap,a 6to se otnasia do uploada na wallpaperite varvi si gi tarsi ot Internet :lol:

Link to comment
Share on other sites

ZAQ znaesh li ti kakvo imash na 1600x1200? tritzi :))) imash v toq format. Dobre be maloumniko i az moga da kaja che imam MGS 2, MK Deadly Aliance, Tekken 4 i emulator na PS2 na koito vsichki da vurvqt, ama tolkova shte mi povqrvat kolkoto i na tebe che imash stotici hilqdi wallpaperi v 1024 i 1600 :), taka che da ne ti znae mnogo ustata dokato ne si go dokazal.

Link to comment
Share on other sites

zaq, ако ти се псува бягай в clubs.dir.bg ;) ще ти трия всеки следващ пост с лични обиди към хората тук. Ако нямаш нужната култура да посещаваш и участваш във форумите - не го прави.

Link to comment
Share on other sites

Ti da misli6 4e moite sa 600x600 ohluv takav,vsi4ki sa 1024x768,1600x1200,a 6to se otnasia do parvia

ohluv 4e iska 4ujdi kreditni karti da varvi da si gi nameri,mmm taka zna4i ZGAN kat ti gledam postovete

ti mai ne ot izkustvo razbira6 ot ni6to ne razbira6 mai,next...hwo is next,chochosan kakvo konkretno da

ti kaja osven 4e si tap,a 6to se otnasia do uploada na wallpaperite varvi si gi tarsi ot Internet :lol:

Ne Zaq, ottuka trugna vsichko, kato pochna masovo da narichash vsichki ohljuvi shtoto iskat da napravqt neshto i ne sa te pitali za tvoeto mnenie...

 

P.S "Tzar Boris 3 Obedinitel" 21 ap. 17 Ochakvam te s neturpenie

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...