Jump to content
BulForum.com

Dark Stone


DRAGLYAR

Recommended Posts

Ave hora nqkoy igral li e Dark Stone deto e v wareza? Abe az go installvam puskam .reg-ove i vsi4ko tam, ama mi dava illegal operation - close- i nshto ne stava. Are molq vi se nqkoy da mi kazhe kvo stava shtoto mnogo iskam da q igraq taq igra - kazvat 4e bila super.

Link to comment
Share on other sites

darkstone e diablo-podobna igra i ako ne me lyje pametta , nabor e na pyrvoto diablo...ina4e ostanahs dobri vpe4atleniq, kogato q igrah, no q se zamisli dali togava6nite mi kriterii sa ekvivalentni na dne6nite

Link to comment
Share on other sites

darkstone e diablo-podobna igra i ako ne me lyje pametta , nabor e na pyrvoto diablo...ina4e ostanahs dobri vpe4atleniq, kogato q igrah, no q se zamisli dali togava6nite mi kriterii sa ekvivalentni na dne6nite

Ako stava za vapros za kriterii predi i sega, te mozhe naistina da sa se vdignali ot kum grafika i zvuk, ama gameplay-a ot Diablo mozhe spokoino da se sravnqva s tozi ot dne6nite igri. Az naprimer dazhe predpo4itam Diablo pred Diablo 2 - ako 6te6 vqrvay. Diablo si ima6e svoy sobstven zapomnq6t se stil, a Diablo 2 e prosto nqkakvo 4udo, deto e nablaskano ot vsi4ko po mnogo samo i samo za da se privlekat masite.

Link to comment
Share on other sites

Dark Stone доста по-интересна от Диабло или поне така ми се струва.Диабло съм играл повече от 3 години в умрелия им батъл.нет и ми е втръснала супер много а иначе Dark Stone e нещо наистина много добро.Иначе нямах никакви проблеми с инсталацията и пускането на играта.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...