Jump to content
BulForum.com

BG encyklopedia CD-key


Joro

Recommended Posts

Ei, maina, izkartihte se s toia CD key na enciklopediata... Ami tam si e CD key-a, v papkata na enciklopediata

ima tekstovo fail4e deto daje taka se kazva "encyclopedia_cd_key.txt"... E ot tova kakvo pove4e?!

Razbiram, kogato vi marzi da tarsite, ama ubii me ne moga da rzbera za6to vi marzi i da 4etete :huh:

 

Pi6man stanah 4e ia ka4ih - verno osral se biah sas cd-key-a v na4aloto, no blagodarenie na svestnite

tipove tuka se popravih i go dobavih, makar i s den-dva zakasnenie, no tova be6e predi okolo 1-2 meseca.

I niama niama niakoi pak reve za toia CD-key - vseki pat kato vleza tuk i vidia takav topik i si vikam:

"boje, boje, sega pak drug problem s taia pusta enciklopedia" , a to prosto porednia marzel go marzi da

4ete i se vaika kade mu e CD-key-a.... Mi ako iskate da doida i da vi ia instaliram daje, de da znam ve4e....

 

Ne znam, niamam dumi ve4e... Stegnete se be pi4ove!!

 

Predi da puskate request-i za tova ili onova, polojete malko usilia sami - potarsete, razrovete se... i ako

v kraina smetka sami naistina ne moje da se spravite postvaite! Tolkova li e slojno i tejko?!

 

Sega 6te vliaza i 6te go izkaram otvan toia proslovut i "nevidim" CDkey - za da moje da vi vadi o4ite kogato

vlezete prez http v papkata... pove4e ot tova ne moga da napravia....

 

 

 

http://www.warez.ru/NEW_FTP/Docs/Bulgarska...edia_cd_key.txt

Link to comment
Share on other sites

Guest anonimus

Ia ne se karai be...ne se misli za mnogo umen

kato te pitat shte otgovarqsh i shte si malchish inache napravi kato moq komshiqq...zaebi polojenieto i tolkova

Link to comment
Share on other sites

Ia ne se karai be...ne se misli za mnogo umen

kato te pitat shte otgovarqsh i shte si malchish inache napravi kato moq komshiqq...zaebi polojenieto i tolkova

Znam, 4e na anonimni tapotii niama nujda da se otgovaria, no 6te se smakna niakaksi na tvoeto nivo pi4...

 

Ne se pravia na mnogo umen - 4udia se kade e mozaka na drugite, az moje i da

go niamam v izli6ak, no gledam da izpolzvam i malkoto koito imam...

 

I toia laf "kato te pitat shte otgovarqsh i shte si malchish" - ama mnogo mi haresa...

6to, ako ne si mal4a kakvo?! Aide upla6ime.... Specialno po toia topik imam palnoto

pravo da si govoria kolkoto i kakvoto si iskam - stava duma za moi upload i vsi4ki

zabelejki po nego me zasiagat priako. A i ne mi e mnogo iasno kak 6te me nakara6

da si mal4a po kakavto i da e vapros... edni taka opitaha, ama... da ne vlizam v podrobnosti...

 

I 6to ne se log-na za da mi pravij zabelejka?! Az hora ne iam, daje sam vegetarianec.... :D

Link to comment
Share on other sites

Shtoto toi nqma account...ama az shte se logna...i ne samo shte ti napravq zabelejka ami i shte ti drapna edin.... i shte ti tegla edna....:

 

Shom

Pi6man stanah 4e ia ka4ih
shtom si e kachil si dlujen da davash nujniqt suport ako trqbva i po 100 pati na den...ako ne odi se moli na nqkoi admin da ti e delne...i ne znam shto...vsichkite ti postove sa kato na Simeon Saxkuborgotski: chetesh 30min ama kato se zamislish to nqma nishto napisamo ?! i kakvo ot tova che podpisat ti e na zanzibarski ? ....pak ne si moden... daje si smeshen...az vseki pat kogato se setq shte ti pisha na private msg za da mi davash cdkey-a na enciklopediqta...a do kolkoto znam tam na private nqma ignroe taka che...jalna ti maika...

I sq e red da ti tegla edna...:

ti si ot tiq...lusers koito s povedenieto si dokazvat che nishto ne znaqt.Pone za men su takuv tip lusers...She se darjish po prilichno s horata inak shte si imash rabota s men pone virtualno.(Imam predvid che nqma da te ostavq na mira)

 

P.S. imash li cdkey-a na bg enciklopediqta i da mi obqsnish kak da si e instaliram ama stupka po stupka ?

Link to comment
Share on other sites

Pe4eli6, ZGAN. :blink: Predavam se. :blink:

Iztrivam ia, de4ko, 6tom taka stoiali ne6tata - prosto ne znaeh, 10x 4e me osvetli...

 

Dostata4no hora ve4e sa ia svalili - ako ima niakoi ot

tiah jelanie da se zanimava s takiva kato teb da ia ka4i otnovo molia....

I da znae6 mnogo ma upla6i - zagubih si apetita i ne moga da spia....

 

A - izviniavai, 4e te karam da 4ete6 po 30 minuti - ako znaeh, 4e ti otnema

tolkova mnogo vreme i ti pri4iniava bolka 4eteneto niama6e da pi6a po tolkova.

 

A za tegleneto na ..... - vnimatelno, da ne "iztegli6" kasmet4eto. :D

 

Obi4am te be ei, ZGAN-4o! Ako ne biaha takiva kato tebe 6te6e da e takava skuka!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...