Jump to content
BulForum.com

Spider-man 2 The Movie 2


Da_Devil

Recommended Posts

ako nqkoi e igral tova 4udo tuk moje li da mi kaje pi4a kak si otvarq vratite. o6te v na4aloto sym i trqbva da spasq nakyv idiot taska e rescue entrance security guard am pi4a e zatvoren zad vrata i nemoga da si vlqza pls kajete ako nqkoi go e igral :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Абе Spider-Man Teh Movie излезе преди 1.5 години. Мисля, че ще излиза The Movie 2, а гледам че е излязла Spider-Man 2: The Game, която е на 1 диск (The movie 1 е на 2). Ще я сваля, че вие ме объркахте много :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Spider Man The Movie e много по-яка от Spider-Man 2: The Game ... Аз е имам на дискове.Играя е все още :) Ако се освободи място и имам желание може да е кача .... :)

Link to comment
Share on other sites

Сега, като прочетох петицията усетих каква е работата. Явно играта, която Activision разпространяват под името Spider-man 2: The Game (a.k.a The Movie 2) е тотално-уникално различна за конзоли и за PC. Демек, за PC НЕ СА пуснали порт от конзолната версия, а са направили нещо тотално различно и улаво. Петицията към Activision ги моли да я портнат и издадат, което според мен ще се случи, ако от Activision искат да загубят много зелено. (Пояснение: няма да стане)

FU Activision FU

Link to comment
Share on other sites

Spider Man The Movie e много по-яка от Spider-Man 2: The Game ... Аз е имам на дискове.Играя е все още :) Ако се освободи място и имам желание може да е кача .... :)

 

ти явно си един от тия дето намира игрите преди да са излезнали :) или искаш да ми кажеш че си дал >60 лева за играта? ако имаш Spider-man 2 : the movie ... направи едно CloneCD че и ние да я играем. не те задължавам де... все пак си дал повече от 60 лева за нея (евентуално).

 

П.С. тва ми напомня за един случай, където някъв пич искаше да ме убеди че е гледал LOTR3. тва беше веднага след като излезе втората част.

Link to comment
Share on other sites

Абе Spider-Man Teh Movie излезе преди 1.5 години. Мисля, че ще излиза The Movie 2, а гледам че е излязла Spider-Man 2: The Game, която е на 1 диск (The movie 1 е на 2). Ще я сваля, че вие ме объркахте много :wacko:

 

w00x toi ima predvid za Spider-man The Movie we pyrvata 4ast tq Spider-man 2 The movie nqma takova ne6to nqma i da ima qvno kolkoto i da ne mi se iska6e tva e activision usraha si4ko. a spider-man the movie tam s green goblin deto e za neq govori deto be6e na 2 diska tq e dosta po qka ot taq deto izlezna sega Spider-man 2 The Game stava vypros za PC versiqta ina4e konzolnata versiq nqma po qka ot neq ludnica e az gledah nqkolko dena podred e demonstriraha po NBC GiGa edinstveniq na4in e nqkoi da ka4i konzolnata versiq i da e igraem s emulator vij po-gore sym dal site i vytre vyv foruma si ima podrobno info za si4ko ima i demota ot igri koito sa startirani i si ba4kat bez problem

Link to comment
Share on other sites

w00x toi ima predvid za Spider-man The Movie we pyrvata 4ast tq Spider-man 2 The movie nqma takova ne6to nqma i da ima qvno kolkoto i da ne mi se iska6e tva e activision usraha si4ko. a spider-man the movie tam s green goblin deto e za neq govori deto be6e na 2 diska tq e dosta po qka ot taq deto izlezna sega Spider-man 2 The Game stava vypros za PC versiqta ina4e konzolnata versiq nqma po qka ot neq ludnica e az gledah nqkolko dena podred e demonstriraha po NBC GiGa edinstveniq na4in e nqkoi da ka4i konzolnata versiq i da e igraem s emulator vij po-gore sym dal site i vytre vyv foruma si ima podrobno info za si4ko ima i demota ot igri koito sa startirani i si ba4kat bez problem

 

1. на мен ми се струва че ще излезе такава игра.

2. много добре разбрах за какво става въпрос.

3. не ми харесва да ми пишат на "уе"

4. поне една точка да беше сложил, поне накрая. изкапаха ми очите докато прочета.

Link to comment
Share on other sites

1. на мен ми се струва че ще излезе такава игра.

2. много добре разбрах за какво става въпрос.

3. не ми харесва да ми пишат на "уе"

4. поне една точка да беше сложил, поне накрая. изкапаха ми очите докато прочета.

 

eeeeeeeeee sorry ne sym znael ne sym iskal da ti kazvam ne6to lo6o poprincip taka si govora ne mislq 4e e obidno, no 6tom go priema6 taka sorry pak ;) az vidq mi se 4e ne si se zagledal za cifrite za tova 6toto oniq pi4 po-gore be6e napisal Spider-man The movie i Da_devil se e obyrkal i re6ih da popravq :) kolkoto za to4kata sorry prosto byrzah no i tova sa nqkvi nezna4itelni podrobnosti na koito ne sym obyrnal vnimanie.Btw za 1. siguren lisi we 4ovek az ti kazvam 6e poludeq ot gusto ako izlezne taq igra 6toto gledam 4e na saita na activision pi6e Coming soon no nqma nikakva informaciq ako nau4i6 ne6to pls kaji nema info za takava igra 4e 6te izlezne ne znam az mnogo se obyrkah no 6te si proli4ki skoro vreme.

 

w00x toi ima predvid za Spider-man The Movie we pyrvata 4ast tq Spider-man 2 The movie nqma takova ne6to nqma i da ima qvno kolkoto i da ne mi se iska6e tva e activision usraha si4ko. a spider-man the movie tam s green goblin deto e za neq govori deto be6e na 2 diska tq e dosta po qka ot taq deto izlezna sega Spider-man 2 The Game stava vypros za PC versiqta ina4e konzolnata versiq nqma po qka ot neq ludnica e az gledah nqkolko dena podred e demonstriraha po NBC GiGa edinstveniq na4in e nqkoi da ka4i konzolnata versiq i da e igraem s emulator vij po-gore sym dal site i vytre vyv foruma si ima podrobno info za si4ko ima i demota ot igri koito sa startirani i si ba4kat bez problem

 

a man i gledam 4e sym slojil to4ka =))) vij na 2 izre4eniq sym razdelil texta ot koeto 2oroto e malko po-prodyljitelno i uslojneno =) ne e 4ak takava tragediq a kolkoto do 'we' samo 1 pyt sym go kazal no pak sorry ne znaeh :)

Link to comment
Share on other sites

eeeeeeeeee sorry ne sym znael ne sym iskal da ti kazvam ne6to lo6o poprincip taka si govora ne mislq 4e e obidno, no 6tom go priema6 taka sorry pak  ;) az vidq mi se 4e ne si se zagledal za cifrite za tova 6toto oniq pi4 po-gore be6e napisal Spider-man The movie i Da_devil se e obyrkal i re6ih da popravq  :) kolkoto za to4kata sorry prosto byrzah no i tova sa nqkvi nezna4itelni podrobnosti na koito ne sym obyrnal vnimanie.Btw za 1. siguren lisi we 4ovek az ti kazvam 6e poludeq ot gusto ako izlezne taq igra 6toto gledam 4e na saita na activision pi6e Coming soon no nqma nikakva informaciq ako nau4i6 ne6to pls kaji nema info za takava igra 4e 6te izlezne ne znam az mnogo se obyrkah no 6te si proli4ki skoro vreme.

a man i gledam 4e sym slojil to4ka =))) vij na 2 izre4eniq sym razdelil texta ot koeto 2oroto e malko po-prodyljitelno i uslojneno =) ne e 4ak takava tragediq a kolkoto do 'we' samo 1 pyt sym go kazal no pak sorry ne znaeh  :)

 

 

няма нищо. за играта съм почти сигурен. няма да искат да загубят толкова пари. предполагам че предната им е показала че от играта правена по филма се печели повече от самостоятелната.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...