Jump to content
BulForum.com

Metal Gear Solid 2


zaq

Recommended Posts

Slu4aino da ti pravi vpe4atlenie razmera na igrata?Prosto e na 8CD-ta!!Instalira se blizo 8 GB na HDD!!Pomisli si o6te dali q iska6 i ako q iska6 po4vai prez eMule :P :P

Link to comment
Share on other sites

az ne protestiram.. za men ne e problem da namerq i uploadna igrata.. prosto edinstveniq na4in da se igrae.. e ako ima DVD zapisva4ka i DVD-drive. malko hora razpolagat s takiva, osobeno s purvoto. s Daemon moje da se igrae samo 8CD versiqta.. drugaita (80x50) trqbva da se zapi6e obezatelno. ne mislq 4e 6te predstavlqva interes. 6te iz4akam da izleze Rip, ili da se nadqvame 4e nqkoi 6te crackne igrata da ne iziskva DVD.

Link to comment
Share on other sites

Айде де, аз съм навит да я свалям. Само кажете от къде (че чак сега виждам topic-а) и почвам. Само трябва да се намери още някой друг мераклия (за предпочитане 3-4 човек) и да я качваме, че айде да я сваля добе. Ама да качвам 8 ДИСКА!!! сам, си балъ капацити! Ако се нявият няколко човека, секи да качи по 2-3 диска, идеално!

Link to comment
Share on other sites

Хора, говоря сериозно, дайте линкче или ако я има на FTL ме напсувайте и ми кажете и да я свалям. Ако пък я няма никъде, само ме напсувайте, аз после пак ще проверя за новини. ИСКАМ да я сваля тая игра, и ако се намерят ентусиасти да я качим. Не че не мога и сам, ама ще отнеме bloody ages.

Link to comment
Share on other sites

Другари, не се шегувах, искам да го сваля това. Ако е възможно - кажете. Ако не е пак кажете. Поне ми се обадете да знам как стоят нещата.

Link to comment
Share on other sites

w00x ми обеща, че ще направи всичко възможно да ъплоадне MGS2 - DVD версията. В техно-линк вероятно. Ще я свалим от там, няма грижи :)

Link to comment
Share on other sites

Dreamer znam 4e nu e miastoto tuk na tozi post ama iskam da kaja 4e si strahoten,

gleda6 da ugodi6 na vsi4ki i mir da ima,znam 4e e trudno tuk ima sigurno 300 usera i vseki s

razli4ni mnenia,stanovi6ta,iskania,vazgledi...t.n.Neznam kak na iztarpiava6 o6te vseki mranka za ne6to

iska ne6to,basi i ludnicata,tova go kazvam s nai priatelsi 4ustva kam teb :P :D :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Приятелю zaq, аз искам сам да си го сваля, не да ми го свалят. Просто искам да знам от къде. Ако е толкоз срамно да питам...

 

Dreamer, това ми звучи добре, ама ти версията дето трябва да се качи на DVD ли имаш предвид? Щото не знам колко хора имат тъкова чудо (аз имам ама не работи). Или пък може ли тая версия да се пусне с DAEMON Tools? Ако е така, и аз съм съгласен. Все пак ми се ще да помогна, да кача и аз ня'ква част (ако е на части де), тъй или иначе ще я свалям.

 

К

Link to comment
Share on other sites

w00x ми обеща, че ще направи всичко възможно да ъплоадне MGS2 - DVD версията. В техно-линк вероятно. Ще я свалим от там, няма грижи :)

В такъв случай ще съм много благодарен, ако някой може да ми я драсне на едно DVD и ще му платя ^_^

Link to comment
Share on other sites

На мен точно версията на DVD ми трябва :) Но нали все пак има надежди за някакъв крак...

 

на мен има кой да ми я запише ;) но пък нямам DVD :))

Link to comment
Share on other sites

Първо, zaq, извинявай, не прочеотх както трябва и ми беше изпушила главата. По принцип не пиша такива глушпсти. Sorry.

 

Второ, Dreamer, ако ме успокоиш че DVD версията може да ми тръгне без да имам DVD, ще съм ти много благодарен. Ще мога да спя тая вечер. Ако ли не, бая хора ще изгорят, но смятам че имаш повече от само "надежди за някакъв крак". Имам ти доверие. Пак казвам, кажи от къде и аз да сваля нещо и да го кача тука. 8GB не е шега работа.

 

К

Link to comment
Share on other sites

Второ, Dreamer, ако ме успокоиш че DVD версията може да ми тръгне без да имам DVD, ще съм ти много благодарен. Ще мога да спя тая вечер. Ако ли не, бая хора ще изгорят, но смятам че имаш повече от само "надежди за някакъв крак". Имам ти доверие. Пак казвам, кажи от къде и аз да сваля нещо и да го кача тука. 8GB не е шега работа.

 

К

Нямам идея ;)

 

Но и CD версията да се появи - ще я свалим. Ако искате с общи усилия ;) За да стане по-бързо.

Link to comment
Share on other sites

Razbira se 4e 6te ima CD versiq bila tq i nezakonna :)

DaSkull v momenta DVD zapisva4kite sa mnogo skypi, a i dokolkoto znam ne mogat da zapisvat pove4e ot 2.5 GB(ne sym siguren za cifrata) taka 4e zabravi nqkoj v momenta da uspee da ti go zapi6e na DVD.

Link to comment
Share on other sites

CD versiq neznam dali 6te se poqvi.. 6toto igrata e DVD only.s Daemon moje da se igrae samo golemiq release(102x50). drugiq trqbva da se zapi6e na DVD. neznam koga 6te q uploadna, za6toto takava golqma igra na malko mesta q ima.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...