Jump to content
BulForum.com

Продавам кола


Recommended Posts

АЛЕКО , отличен

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Спрян е от движение,за да не му се плаща данък. Иначе не е първа младост,но си е без проблеми. Като автомобил втора употреба от този клас е. Бих казал,че е добре запазен. Ако някой иска,най-добре да го огледа на място и да го пробва. Возилото си стои паркирано (в град Пловдив е),понеже не ми се дава на вторични сурвини при положение,че си е работещо и с доста комфортно широко купе,багажник за пренасяне на разни нещица,та все на някой може да му бъде от полза да си я вземе количката ;)

При интерес за оглед : 0887993750

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

НОВА Цена:475 лева :confused

 

При интерес за оглед : 0887993750

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=369248

Link to comment
Share on other sites

дори и да е спрян от движение пак му се плаща данък.ако искаш да не му плащаш трябва да се бракува и после продупчения талон от кат се носи в данъчното.

Link to comment
Share on other sites

Нов внос от Холандия ли е?!! :huh: Защото гледам номера на снимката е холандски!А и интериора е на Пежо??? :confused

По-скоро - унгарски.

Ама, я вижте ефекта на предното стъкло - от червена, боята се променя на синя. Всичко това е от UV ефекта от светкавицата на фотоапарата, която се е отразила в огледалото :laughing:

Link to comment
Share on other sites

:laughing: Xa-xa , izviniavam se, no ne mi e kirilizirzn Linuxa o6te i zatova ne pi6a podrobno otgovori na zapitvaniata Vi. Snimkata e fen cluba na Aleko ot tuning (http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=41&t=48432&st=0&sk=t&sd=a&start=90) na Aleko i e samo za onaglediavane. 6to se otnasia do moeto Aleko-vsi4ko e opisano po-gore. Cvetata mu e 4erven.
Link to comment
Share on other sites

:laughing: Xa-xa , izviniavam se, no ne mi e kirilizirzn Linuxa o6te i zatova ne pi6a podrobno otgovori na zapitvaniata Vi. Snimkata e fen cluba na Aleko ot tuning (http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=41&t=48432&st=0&sk=t&sd=a&start=90) na Aleko i e samo za onaglediavane. 6to se otnasia do moeto Aleko-vsi4ko e opisano po-gore. Cvetata mu e 4erven.

 

Толкова ли е трагичен, че си ровил по форумите за да изкопаеш накаква прилична снимка, а не си качил нещо на това което продаваш? :lol: Или не е за гледане? :woot

Link to comment
Share on other sites

Ne sam rovil po forumite, az sam si zapoznat s fen klubovete na avtomobil Aleko, poneje pritejavam ,osven tazi,koiato prodavam, o6te 2 takiva avtomobila i si gi polzvam estestveno. A po otno6enie na zapitvaneto dali e ot Xolandia, nen e :laughing: , no o44evidno i tam ima gordi sobstvenici na Aleko...

Link to comment
Share on other sites

stanchobb, не мислиш ли че снимки на Москвич алеко и сами можем да си намерим, ако тези не са на твоя автомобил защо изобщо ги показваш. Ако изобщо има някой заинтересован ще е добре да може да погледне снимки конкретно на твоя а не по принцип как изглежда москвич алеко. Четейки всичкото увъртане почвам и аз да си мисля че това е такъв неземен кокошарник че и кокошките са избягали от него а теб те е срам да го снимаш...

Link to comment
Share on other sites

И ако е "спрян от движение" си търси само превоз до Белканто/Надин. Циганите дават по 450 лв, ако е с оригиналния московски двигател щото бате много алумин и бакър има в него!

Link to comment
Share on other sites

Последно предложение: до крайя на деня , крайна и последна цена на въпросният АЛЕКО – 300 лева. Ако не се продаде, я карам на вторични сурвини утре сутринта. Причина за продажбата: заема място и ми трябват пари. Колата е в добро техническо състояние и външен вид!

 

Пускам в продажба и вторият си автомобил “Алеко”- добър външен вид и добро техническо състояние, с нова газова уредба и резервни части, червен на цвят. Цена: 800 лева

 

При интерес за оглед : 0887993750

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Пускам в продажба и вторият си автомобил “Алеко”- добър външен вид и добро техническо състояние, с нова газова уредба и резервни части, червен на цвят. Цена: 800 лева

При интерес за оглед : 0887993750

 

 

Нова цена : 700 лева

автомобил “Алеко”- добър външен вид и добро техническо състояние, резервни части

С двигател на Лада 1600 , АГУ(холандска), Аларма, Минала е технически преглед, платена застраховка

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...