Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Targa zapo4va ot 10 leva

Stapkata e ot 1-5 leva

max cena 50 leva

krai na targa 05.11.2007 Godina

 

 

 

 

telefona e v perfektno sastoqnie palen komplekt e kotiika knijka i t.n. panela e 4eren za po zainteresovanite ima i snimki da mi pi6at v temata 4akam oferti :)

 

Na4alo na targa

 

btw zabravih da napi6a 4e sam ot Plovdiv i telefona e napraven v Germania

Link to comment
Share on other sites

Уточни дали има някакви дертове и колко кара батерията !

 

Иначе ако всичко е в нормите имаш 20 лв от мен.

Link to comment
Share on other sites

аз мисля, че темата трябва да се затвори и на автора й да му са прасне един уорн, кво е тва пуска тема с търг и после казва аз имам друга оферта, доста некоректно спрямо участниците, да не говорим за ъп-а

Link to comment
Share on other sites

Според правилата трябва да се продаде на последният , предложил най-висока цена. То нали затова е търг :blink: И как така продаваш един телефон , а след малко пускаш друга тема с търг за същия телефон :wacko:

Link to comment
Share on other sites

si4ko mu e ok ami targa svar6va v 12 tazi ve4e :D no taka kato gledam edva li 6te go dam na pobeditelq na targa za6toto polu4ih dooosta po dobra oferta na obqd malko sled publikuvaneto na obqvata...

Ти к'во сега...правиш си експерименти с търпението на съфорумците ли?? Като не ти харесва цената, до която е стигнал търга - да беше обявил по-висока начална цена. Като си пуснал търг с тези параметри, значи си заявил негласно, че ще изпълниш условията, които сам си поставил...щото така излиза пълна подигравка с останалите....направо си плачеш за %%. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Или най-малкото поне кажи каква (колко) ти е другата оферта за да могат останалите желаещи да наддават !

Link to comment
Share on other sites

Писането на коментари без интерес е абсолютно забранено и се наказва строго (warn + moderated). Изкуственото вдигане на темите (ъпване) също е забранено и се наказва по горепосочения начин. При повторно нарушение на правилата в секцията санкциите стават по-строги. Това е единствения начин да се предотврати спама и да се увеличи коректността в разделa. При забелязани нарушения - моля, ползвайте бутона!

 

Престанете да пишете неща който не са по темата.Който не го вълнува по добре само да гледа. :angry1

 

Тук не е mIRC нито skype !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...