Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

абе я му сложете наказание, пуска търг има си човек дал цена, продавача няма да му даде стоката, кви са тия работи :angry1

С две ръце съм съгласен! Тоя знае ли какво иска? Ако иска да си прави проучване за колко макс може да си продаде телефона, да се разходи по Руски! Ако някой му е предложил 40лв, да го е направил тук, а не тихомълком на ЛС. Нали за това е търг. Аман от тарикати!

 

ЕДИТ: Смятах и аз да се включа с някой лев в наддаването, ама като гледам какъв е продавача се отказвам.

Link to comment
Share on other sites

Добре нека да разясна на всички неразбрали. Този форум е за Пловдив жената която се е обадила е от Димитров град естествено е че ще предпочете да го даде на човек от Пловдив затова той сам каза че иска да реши на кой да го даде и ако има някой който да даде над 40 лв. дали ще е 41 42 43 44 или 45 няма значение. Така ,че моля неразбралите да не са обаждат. Ясно си пише по горе ,че не трябва да се пишат постове без да са по темата. И не знам кой трябва да е за наказание този който пише излишни постове или този който си е пуснал темата.

Link to comment
Share on other sites

абе я му сложете наказание, пуска търг има си човек дал цена, продавача няма да му даде стоката, кви са тия работи :angry1

Предлагам да се въведе негласен мораториум въху писането в тази тема и да се даде урок на момиченцето, родено по случайност с пишка.

Нека си продава телефончето някъде другаде!

Link to comment
Share on other sites

пичове и пички :) не че нещо ама тва е форум и по-точно Купувам/Продавам та общо взето никой не ви пита за мнението ви а само за офертата ви (ако имате въобще). Това дали продавача е коректен или не има къде да се коментира и мястото не е в тази тема. Не че искам да се правя на модератор но понякога този тип чатове в форума и по-точно в такива раздели дразнят МНОГО.

Link to comment
Share on other sites

абе я им шибнете по 1 уарн и на него и на това девойче дето го защитава

щом е обявил търг и кандидатите наддават коректно значи той нарушава правилата

както може всеки един от нас да ги спазва така и той трябва да се научи и на мене са ми предлагали по високи оферти но не съм се циганил никога за 10-20-50лв така че уарн и тва е ако не му харесват парвилата да отива в дата.бг :angry1 :angry1 :angry1

 

тая му са обадила , оная му са обадила само като му видите отношението или по точно обръщението към потенциалните му купувачи ви става ясно за къв човек говорим "тая" ............. и аз искам да си продам старият телефон за 1000лв ама не става като е искал повече пари да е обявил по-голяма стъпка и по-голяма начална цена :angry1

Link to comment
Share on other sites

За наглото си отношение и за некоректността към останалите участници inside_ability ще си почине малко.

Извинявам се на всички, които са участвали и са били подведени от този човек, но кякто писах - някой неща се учат още в ранна възраст.

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...