Jump to content
BulForum.com

Новият албум на Слави Трифонов


sportboy

Recommended Posts

Вчера ми донесоха ч бири и този албум, като си мислех, че ще е хубав и започнах да го слушам... И се оказа изключително т*п албум, само 2 или 3-та песен е по хубава, всичко останало е боза, и не само, защото не харесвам чалга, но и песните са отвратителни :angry1

Link to comment
Share on other sites

Taka sq mnenieto mi za albuma na Slavi tifonov 6te ostane za men za6toto ako go kaja riskuvam da me nakajete mnogo jestoko,prosot tova ne e album a slavi e Pe**l!a i ima pravopisna gre6ka trq da ima pulen 4len-"orkestarut" !!!!Prsoto nqmam dumi ama koito si e t*p si e t*p!!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз вече веднъж казах-много е зле този албум,но сега вече щр затвърдя мнението си.С изключение на песента със Софи Маринова и още една-две,останалите са под всякаква критика

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз много харесвам Слави,но този албум нещо не ми допада.Има само няколко хубави песни,като "Единствени" със Софито!Надявам се следващият да е по-готин!

Link to comment
Share on other sites

Незнам за вас,но на мен ми се сртува че вече песните му се повтарят звучат малко монотонно , но ако ми ги пуснат ще ги слушам .

Link to comment
Share on other sites

А някой може ли да намери новата песен, която пя Борис, когато казваше задачине на певците, поетите и композиторите?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...