Jump to content
BulForum.com

Продавам телевизор 19" LED LCD Samsung


Recommended Posts

Поради ъпгрейд с 32" този мъник остава излишен. Купуван е чисто нов  но е използван много малко, дори не са махнати лепенките и фолиото по стойката.

 

Модела е : UE19C4000PW  . Цифровата ефирна си я хваща само с антена, има CI modul, HDMI, USB.

 

33a54d216a9d4f62.jpg75a87212c5f5d832.jpg9b55f5c48c4b524c.jpg10d3e2f785a242fb.jpg6e50ce34adbd1260.jpg92ffe72fe2a54b06.jpg

 

 

 

Свален от продажба.

Link to comment
Share on other sites

колега, нещо да не си объркал с цената??? За тези пари чисто нов 19' с гаранция при това не нео или санг, те са още по-евтини, провери си цената, имам интерес, когато стигне около и под половината от обявената...

Link to comment
Share on other sites

Различен е с това че това е ТV+ monitor а аз продавам телевизор, при това Самсунг.   Разгледайте малко обявите в ОЛХ какви телевизори се продават и тогава скачайте. ЦЪК . Като не ви оттърва обявата ми просто подминавайте, не се правете на зад врат ударени, като нямате пари купете си нещо което ви е по джоба.

Моля админ да си влезе в ролята.

Link to comment
Share on other sites

Абе под 230 лева няма да го продам тоя телевизор бе, за какъв спам говорим ? Даже няма да падам и лев, вие ми спамите в момента темата . Ако не се продаде на тая цена директно свалям обявата. Купувайте си боклуците от където искате.

Link to comment
Share on other sites

Ами ето, без интерес пишеш и спамиш в темата, нямаш намерение да купуваш, а това се наказва . Да ти е честито новото наказание.

Link to comment
Share on other sites

аз продавам телевизор, при това Самсунг.  

 

 

Че от кога Самсунг е велика марка в техниката? Дали санг, дали нео, все е един кантар със самсунг. 

Link to comment
Share on other sites

Че от кога Самсунг е велика марка в техниката? Дали санг, дали нео, все е един кантар със самсунг. 

 

Значи взимаш си здравната книжка и диретно на очен лекар.

Link to comment
Share on other sites

Ами ето, без интерес пишеш и спамиш в темата, нямаш намерение да купуваш, а това се наказва . Да ти е честито новото наказание.

 

Аз може и да получа наказание, но ти също не спазваш правилата, които са достатъчно ясно написани. Също така искам да ти кажа, че едно от нещата които харесвам на този форум е това, че не е OLX.

 

 

 

2. excl.gif Задължително е при продажба на някаква стока, продавачът да определи и напише в самата тема реалистична цена. При неспазване на това правило се трие темата ! 
Link to comment
Share on other sites

Ама вие ли ще ми определите цената, айде дайте тоя модел на 240 лева като нов ? Дай линк на този модел с цена 240 лева ? Няма как да ме убедите че този телевизор който преди 3 години го взех 400 лева от Техномаркет в момента върви 100 лева. Че за 100 лева гледам тук се търгуват 21" CRT телевизори ???? За какво говорим. Явно няма АДМИН който да си влезе в ролята затова спирам да се занимавам с вас, имам по добри и приятни занимания. Приятна вечер.

Link to comment
Share on other sites

Тука яко сте се развихрили и даже и продавачът да не ме беше помолил на ЛС да разчистя темата, пак щях да го направя.

Преди обаче да изчистя всички излишни постове, защото правилата задължават да направя това, нека да споделя и личното си мнение за продажбата, като съм сигурен, че части от мнението ми няма да допаднат на едната или другата спореща страна.

Мисля, че в тази тема нещата са горе-долу на кантар - продавачът си продава любимия телевизор, на който даже не му е отлепил още етикетите и найлончетата. Освен това виждам, че за разлика от мен има афинитет към телевизорите Самсунг - няма лошо, всеки си има предпочитания. Поради тази причина, отчитайки, че телевизорът му има добър външен вид и работи безпроблемно, му определя някаква логична от негова гледна точка цена.

Тук вече се включвате вие, дето сте на отсрещната страна - от ваша гледна точка, телевизорите на Самсунг с нищо не превъзхождат тези на други подобни производители, което може би е така. Освен това ви се струва, че за 19", което в днешно време е размер, който практически излиза от употреба като портативност и е заменен с 22"....та...за 19" телевизор, който дори не е FullHD да му се иска 240 лева е доста нахално от страна на продавача, при положение че за тази цена може да се вземе 22" нов от магазин.

Сега, има и друг момент - той самият е писал, че цената е твърда и няма да пада, така че какъв е проблемът - няма да прави ъпове или най-много да направи 1-2 и като види, че няма интерес, ще пусне рапорт да затворим темата.

Аз също имам няколко малки FullHD 22" LED телевизора/монитори (комбо вариантите) - лично ако трябва да сравня LG-то ми със Samsung-а, отдавам предпочитанията си на LG и като картина, и като ергономика на дистанционното, макар, че и двата са на почти една и съща цена.

Така че оставям още съвсем малко всичките ви постове в темата и след като ги изтрия, моля в темата да пишат само хора, които ги урежда определената цена от продавача и са решили, че този модел на Самсунг е достатъчно добър, за да си го купят. А на Bulgaran разрешавам да си направи по ставките от правилата 3 ъпа, но през седмица и ако има четвърти, затварям темата без повече да я пуска.

Благодаря на всички за съдействието и разбирането! :))

Link to comment
Share on other sites

Мидекс, затваряй темата, телевизора се сваля от продажба, никакви ъпове няма да има, но няма да правя и подаръци, коледа е близо, дядо мраз си знае работата. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...