Jump to content
BulForum.com

Продавам RAM Corsair 4GB


Recommended Posts

Привет

 

Продавам следният 4GB-ов kit:

 

- Corsair CMX4GX3M2A1600C8 1600Mhz Dual Channel 4GB(2x2GB) 8-8-8-24 1.65v ver3.1

+ Доживотната гаранция, с която е закупена паметта

+ Оригиналната опаковка

 

Цена: 80лв 75лв 70лв

 

Допълнителна информация:

- Паметта е закупена от тук.

- Паметта е работила около година и три месеца, без абсолютно никакви забележки, в домашно PC. Не е правен overclock (използвах я на 1333).

- Паметта е с нископрофилен охладител. Метален, точно като на тази снимка. Паметта е подходяща за ентусиасти.

- Причина за подмяната - upgrade до 16G kit.

- Възможно е и да бъде изпратена по куриер. Доставката е за сметка на получателя. Заплащене чрез наложен платеж.

- Намира се в Пловдив

- Връзка: 0894 470 716 или ПМ.

Link to comment
Share on other sites

И за да не е офтопик, предлагам 38 лева. Все пак говорим за втора употреба с гаранция към софийска фирма, която е известна с непризнаването на появили се проблеми с тяхна стока. Така, че на практика за Пловдив тази памет има гаранция - Франция, за София... късмет.

Link to comment
Share on other sites

Привет "Колега", твоят подход не е много по-различен:

1) Батериите на калкулатора явно са ти много слаби: Курса на BNB за долара според dir.bg е 1.48698лв за долар. Според линка цената с доставката е 42.99. Сметката е изключително простичка: 42.99 х 1.48698 = 63,9252702лв. Който има мерак да си купи от амазон. Аз я продавам тук. Пък и никъде не е упоменато че цената е твърда!

 

2) Недоказаните проблеми със фирмата гарант, са неоснователни. Работя с фирмата от години и нямаме абсолютно никакви проблеми с гаранциите. Такава памет още не съм връщал за гаранционно обслужване, но не виждам проблем тя да бъде сменена при евнтуален проблем, защото така или иначе производителя я продава с life time. Много ми е интересно през какви перипетии ще трябва да мине човек ако си закупи картата от амазон :D. Надали ще включва разходка до сервиза или пратка до София. Пък и ако има проблеми с приемането на гаранцията ще се държа лично отговорен за нейното изпълнение!

 

 

Както вече написах във втория си пост: "Също, ако ще правите коментари, поне правете референции с българските цени (цени от родните доставчици, не да вадите цените от ebay и да ги обръщатe в лева)!"

И за да не кажете че нарушавам т.6 от правилника, ето и линкове до реалните цени в българия: link_1 link_2 link_3

 

ПП - При следващи подобни, прояви ще помоля колега администратор/модератор да вземе адекватни и безпристрастни действия. Мразя темите да се превръщат във фарс.

Link to comment
Share on other sites

По молба на продавача почистих темата от излишните постове. По мое усмотрение редактирах останалите последни 2 поста, като оставих това, което прецених, че трябва да оставя. От тук нататък нека всеки, който пише в темата, да е с интерес за покупка и да е наясно, че номерът на паметта завършва с цифрата 8, а не с 9 или 10.

Link to comment
Share on other sites

Нова цена 75лв. Който се интересува. Директно на ПМ.

 

 

Забраняват се по-нататъчни коментари по тази тема! Който желае да каже/напише нещо, може да се свърже с мен, чрез посочените в първият ми пост средства.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...