Jump to content
BulForum.com

priqtna vakanciq na vsi4ki


HBK

Recommended Posts

заминавам за 2 месеца в чужбина и искам да пожелая на всички приятно прекарване през лятото ;)

Link to comment
Share on other sites

заминавам за 2 месеца в чужбина и искам да пожелая на всички приятно прекарване през лятото ;)

priatno izkarvane v 4ujbina brat4e. nie tuk 6a sa mu4im na Slun4ev briag :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Приятно изкарване.Не само на Слънчев ще се мъчим :).Някои(като мен)ще се мъчат на Златни пясъци :P

Link to comment
Share on other sites

Приятна ваканция на всички! Аз от утре съм заточен на село без нет,откъснат от цивилизацията! :) И ша се напъвам да прочета 38 книги(честооо). Та приятно изкарване и се надявам да се видим на есен! :)

Link to comment
Share on other sites

aftermath Posted on Jun 30 2004, 14:23 PM

мерси и браво,а каде ще ходиш ако не е тайна?

 

 

 

 

 

 

еми отивам в Испания при маика да си почина и да поработя малко,4е ПЦ-то има нужда от upgrade :P

Link to comment
Share on other sites

заминавам за 2 месеца в чужбина и искам да пожелая на всички приятно прекарване през лятото ;)

Мерси много! И на тебе приятно прекарванееееее!!!!

Абе много яко лято на всичкииии!!!! Ейййй, дочакахме я таа ваканцияяя!!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Приятна ваканция на всички! Аз от утре съм заточен на село без нет,откъснат от цивилизацията! :) И ша се напъвам да прочета 38 книги(честооо). Та приятно изкарване и се надявам да се видим на есен! :)

айде, завършихме! приятно изкарване на всички.

 

и аз имам толкова книги да чета (за 10-и клас)

Link to comment
Share on other sites

Приятно прекарване и ползотворна почивка на всички, то лятото е за плаж и море , пясък, чайки, гларуси, вълни, ...

groover - ми ше ти ги разкажа книгите не се напъвай

HBK - приятно прекарване в Испания, и един пич от нашия клас замина там, явно има туристически интерес от Пловдив, домъкни по някоя испанка на връщане :)

Link to comment
Share on other sites

Ужас, 2 месеца и половина скука и бездействие..Минал е само един ден а на мен вече ми писна :-)

Чуваш ли се какви ги говориш??!?!?!?? :blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Мерси HBK....пр.прекарване!!!...аз ша са мажа тва лято за вас не знааам.....Китеен ме зовеееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...