Jump to content
BulForum.com

Wi-Fi модем от VIVACOM - PIRELLI DRG A124G


Recommended Posts

Здравейте ! Предлагам Ви още едно модемче /Wi-Fi рутерче от VIVACOM - PIRELLI DRG A124G .Уреда е даден на комшията ми ,абонат на VIVACOM ,но го сменихме с D-Link ,който му доставих ,а този се продава поради това ,че не ще се използва .

Използван е точно 2 дена от момента на разпечатването си и не е имало никакъв проблем при употребата му - достатъчно силен да даде приемлив сигнал през 3 тухлени стени в апартамент с линейно разположение на стаите до статус LOW на преносим компютър ( b/g ).

Пълен фабричен комплект !

Цената е 20.00 лева и доставка с ЕКОНТ из страната с опция за преглед на пратката .

Намира се в гр.Плевен .

За контакти моля използвайте лични или е-майл livanov@abv.bg .

 

"pivlaz" ,така е поне на практика - даден и използван с интернет доставка от VIVACOM .Не мога да твърдя нещо друго понеже нямам друг ADSL доставчик .

Link to comment
Share on other sites

Това не е точно рутер а ADSL модем на БТК със WIFI и може да се ползва само във тяхната мрежа. Ако греша ще ме поправиш.

Link to comment
Share on other sites

....... нека от 20:00 часа тази вечер да влезнем в нова ценова зона - 18.00 лева :tongue :beer:

 

 

ПП. "dravko" , :beer: ....... ако е "гръмнал" и го донесеш може би ще го поправя ...,но ако ме накараш да го настройвам :wacko: :confused :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Това не е точно рутер а ADSL модем на БТК със WIFI и може да се ползва само във тяхната мрежа. Ако греша ще ме поправиш.

Нека те поправя аз: това е и модем и рутер, като за да се използва като рутер трябва да се настрои port1 като WAN порт:

021980958-big.jpg?r=1

единственото неудобство е, че не може да се задате статично айпи - може само динамично

Link to comment
Share on other sites

Това не е точно рутер а ADSL модем на БТК със WIFI и може да се ползва само във тяхната мрежа. Ако греша ще ме поправиш.

Ще си позволя аз да те поправя.

Точно на този модел Порт 1 може да се ползва като WAN-порт:

 

adsl.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...