Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

zavisi s kakvo rabotish, za igra 256DDR e napulno dostatuchen i e po-burz ot Sdram, 2-3 puti zavisi dali e 266/333/400, ama ako rabotish s Photoshop po dobre 512 sdram shtoto toj loadva mnogo danni v rama, mnogo zavisi, samo che v povecheto sluchai DDR bie, nishto che e 256, prosto v 80% ot software-a nqma vliqnie m/u 256 i 512, osven ako ne puskash nqkolko programi ednovremeno de :)... izlishno e da kazvam che s rambus RDRAM e naj dobre :)))))

Link to comment
Share on other sites

ne ste mnogo pravi, ako rabotite vuv po star windows (<2000/xp) po veroiatno e 256ddr da bie. Ot li4en opti go kazvam shtoto imah 512sdram, a vuv momenta imam 256DDR/333 , no si priznavam 4e kutsa vuv XP i mislia skoro da dopulna sus oshte 256 tui kato tsenite neshto padnaha.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ta kakto vijda6 nai-dobre e da si vzeme6 256 DDR. Pa posle kato iska6 dopylvai. Kakto znae6 DDR i SDR ednovremenno ne moje. Za men po-vajno e da e byrz, a goleminata moje da se opravi 4rez dopylvane sled vreme B) .

256 DDR

 

P.S. ae 4e mi se spi :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

pri men 384 SDRAM na edno PC (Cel 700,75MHz shina) se darji 2 pati po dobre ot 256 DDR (Cel 1700,266 shina) na drugo :D

tva e shtoto sa seleroni

i trudno keshirat tolkova mnogo ram

mahni edna 128 ot pyrvoto da vidish che oshte po dobre shte zaraboti

 

 

мод-- Ти си бопен мозък ве. Тая тема е на над една година ебаси !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...