Jump to content
BulForum.com

Hora 6te hodite li na koncerta na SoylFly ?


Talic

Recommended Posts

Awe 6te hodite pak 6te idvat SoulFly v Bylgariq, si predttavqt noviq album v Sofiq :punk :punk :punk

Na 30 iuni 2004g 6te byde...

Ot 8 4asa ..

18 leva bilet...

Dotolkowa sym informiram :) :woot

 

Kajete 6te ima li ludi tam :) :bgrin: :woot

Link to comment
Share on other sites

Мне, няма да ходим :)

Виж - към края на юли.... :bgrin: :evil

Link to comment
Share on other sites

Новият албум на Соулфлай е доста добър, слушам си го за загрявка преди Дъ Сублиминъл Върсес!!!

А бай дъ уей, какво има в края на юли? :confused

Link to comment
Share on other sites

Koncert na Vader koito 6te hodi da mi obadi tova e lubimata mi grupa we hora i bratq metali :punk  :punk  :devil  :devil  :devil  :sayjin  :ghost

as sam tam 10000000000000% tfa ne e za ispuskane :woot :punk :punk :punk samo razbrah che shte zapazqt setlist-a sushto taka poduchuh che shteli da sfirqt pesni ot predstoqshtiq album "The Beast" koito trebe da izleze nekade kam septemvri :) a fe meleto she e unikalno :evil

Link to comment
Share on other sites

as sam tam 10000000000000% tfa ne e za ispuskane  :woot  :punk  :punk  :punk  samo razbrah che shte zapazqt setlist-a sushto taka poduchuh che shteli da sfirqt pesni ot predstoqshtiq album "The Beast" koito trebe da izleze nekade kam septemvri  :) a fe meleto she e unikalno :evil

Бубо, ти като си там, я поне да земем да се намерим на мястото....аз не знам още с кой ще съм, има време :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Бубо, ти като си там, я поне да земем да се намерим на мястото....аз не знам още с кой ще съм, има време  :bgrin:

mi are de chado :P ai sa fidim na Vader as she se zakopcheq nai otpred zaduljitelno che otzad e basi meleto :P :P :P ako za zasichem f irc she go ugoforim :evil :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...