Jump to content
BulForum.com

Hitman - Codename 47


samkijot

Recommended Posts

играта е малко стара, но реших да я изиграя преди да почна Contracts

не знам дали е някакъв bug, но още в самото начало, в асансьора менюто не се активира т.е. use key-a не действа, когато трябва да го ползвам.

сложих един patch и сега нито мога да влезна в играта, нито мога да я деинсталирам.

дайте някой съвет!

 

благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Izstrii kopieto, koeto imash kato si zapazish save-vovete i posle si q instalirai nanovo, sloji si savovete i produljavai igrata. Kato si slojil update-a sloji li i crack za vaprosniq update? Primerno update-a e 1.2.exe ti sloji li crack za nego?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Последната мисия която играх е в едно мазе на някаква лудница. Там трябваше да убия май осем мои клонинга (сега вече знам защо в Hitman 2 Silent Assassin се появява някъв като мен). После се навирам там откъдето идват клонингите и се появява някъв лекър казва к'вото има да казва и ме зашеметява с нещо и пак се озовавам завързан на едно легло. И край. И се чудя това ли е превъртането? Щото бих казал доста станно. Или може би трябва да гръмна лекаря докато ми говори?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
играта е малко стара, но реших да я изиграя преди да почна Contracts

не знам дали е някакъв bug, но още в самото начало, в асансьора менюто не се активира т.е. use key-a не действа, когато трябва да го ползвам.

сложих един patch и сега нито мога да влезна в играта, нито мога да я деинсталирам.

дайте някой съвет!

 

благодаря предварително.

:punk ot kade da izteglya igrata 6te ti zapazim myasto v raya ako pomogne6 :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...