Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Решил съм да се обзавеждам с нова печка в кухнята.Разполагам с около 600 лв.Единствените ми изисквания са да е с керамични плотове отгоре, да има вентилатор и да не е по-широка от 60см.Препоръчайте марка и магазин.Гледах в техномаркет какво предлагат-разнообразие голямо, но цените ми се струват много високи.Препоръчайте ми някой хубав и евтин магазин/човек, от който да си купя :P .

Link to comment
Share on other sites

Отиди на Брезовско шосе,в търговийте...Там цените дори и да са същите като в хипермаркетите,може да е пазариш :-) Миналата година правихме ремонт на кухнята,и си купувахме нови уреди...В Технополис си харесхме фурна,но ако сме искали отстъпка (аз си питах,защото шяхме да купим и апиратор и керамичен плот) трябвало да направим поръчка над 2000лв :confused Тогава реших да отскочим до търговийте...Цените в магазина в който влязохме бяха в рамиките на 70-80лв надолу(говоря за аналогичните на тях уреди в Технополис) ,а след като чуха, че ще вземаме 3 уреда от тях-цените паднаха още...За фурна,керамичен плот и апиратор-170лв надолу,като сметнем и това че цените са и по-ниски,получи се разлика от над 200лв... :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Колега, ако още не си решил за печката, както казва колегата лоренцо, разходи се до търговиите на Брезовско шосе.По-специално мога да препоръчам фирма КЕЙСИ ЕООД , втората колона вляво като влезеш от главния портал.Предлагат всякакви електродомакински уреди и черна и бяла техника, можеш да спазариш и добра отстъпка (разбира се разумна, до 10-ина процента максимум), но пък те цените там така и така са си ниски...Редовно си купувах разни неща за родителите ми и за мен и за подаръци.Просто винаги са човечни хората и ще се разберете вярвам...

Успех!

Link to comment
Share on other sites

..и за подаръци

 

Дано не е било за жени или поне за по-разбрани, защото тези които аз познавам ако получат за подарък нещо такова ще те анатемосат, удушат или убият с камъни (според настроението) :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой да знае техник за ел.домакински уреди,че на печката котлона и спря да работи,фурната долните реотани по слабо печат,и пружините на вратата на фурната са за смяна.Да не е някой кожудер?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Някой да знае техник за ел.домакински уреди,че на печката котлона и спря да работи,фурната долните реотани по слабо печат,и пружините на вратата на фурната са за смяна.Да не е някой кожудер?

 

И аз търся такъв човек за един на пръв поглед дребен проблем с моята готварска печка 'Краун'. Ще съм благодарен някой да препоръча ползван техник, който да идва на място и да не взима скъпо.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...