Jump to content
BulForum.com

PTC sites


black_ice

Recommended Posts

Здравейте колеги. Има ли някой, който се е занимавал с pay to click сайтове и има ли файда от тях? Кои са надеждни като плащане? Какви рискове крият?

Link to comment
Share on other sites

Ами ти какво имаш в предвит? Аз си кликам в този който е в подписа ми и вече имам 5 долара ;) аххаах

Ако мислиш, че ще станеш пачка няма да е ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами ти какво имаш в предвит? Аз си кликам в този който е в подписа ми и вече имам 5 долара ;) аххаах

Ако мислиш, че ще станеш пачка няма да е ;)

Имам предвид дали плащат наистина. За пачка не очаквам, ама някой друг лев да пада :rolleyes: А някакви такси има ли и къде е хубаво да се превеждат парите. Държавата очаква ли се да вземе нещо :unsure: от парите които се печелят, или това са чисти пари ? В смисъл, как става самото превеждане и дали примерно в Paypal, ако открия сметка, има някякви такси за обслужването й.

Link to comment
Share on other sites

Когато си взимаш парите(който са не повече от 2-3 долара на около месец и повече), ти взима 20-30цента максимум за транс-акцията ти към paypal и това е. Държавата не ти взима нищо. Какво да ти вземе на двата долара ;) Лично така и не можах лично да си вкарам картата в paypal(само където изгорях 6 евро) и за това пробвах с тези PTC сайтове за да видя дали стоките от някои сайтове пристигат и да не повярваш пристигат.

Link to comment
Share on other sites

v neobux moje da se izkarat mnogo poveche ot 2-3dolara na mesec :) az izkarvam ~50-60 dori i po 90 niakoi pat :)

samo che triabva da si tarpeliv za da vzimash tolkova okolo polovin godina shte mine :)

 

celta e v nachaloto 15-20dena da saberesh 80centa za da moje da si vzemesh trima referali koito ti vajat za 30dena sled 3sedmici shte si sabral pari za 10 togava vzimash 10 kato edna sedmica shte imash 13 vseki po polovin cent/na reklama koeto pravi 20-30 centa na den kato saberesh pak parichki vzimash 20 posle 30 i taka do 100 tova e maksimuma 25dolara struva makar che v momenta ima koledni promocii i naemaneto e po evtino 3 sa 66centa inache s 100 se praviat po 2-3dolara na den ne na mesec :) za polovin mesec sabirash za oshte 100 i ti stavat 200 i za ostanalia ti polovin mesec s tezi 200 sabirash 50-100 dolara otdeliash 25 da si vzemesh pak 100 drugite gi teglish :)

 

 

 

samo che ima edno NO tova e v nai dobria sluchai :) zashtoto tezi koito naemesh poniakoga ne sa redovni toest ne si cakat po 4 obiavi na den ima takiva koito samo po 1 cakat hubavoto e che moje da gi kontrolirash do niakakava stepen i da imash samo dobri ili pone sredni koito sredni sa si sredni toest 1cent na den ako si vzemesh 100 ako ne moje da izkarash 100dolara pone shte si varnesh tezi 25 koito si dal za tiah dori i malko poveche taka che pone niama da si na zaguba :)

 

 

obshto vzeto nepostoianni sa dohodite taka kakto ti kazah ot kakto sam mogal da si vzema 100 toest 3-4-5meseca sled registracia do sega niakade sredno 60dolara kato 25otdeliam za referali i 35 otivat v paypal :) sashto taka moje da si vzimash i razni drugi paketi koito pak davat poveche pari ot referalite :) do sega nai mnogo 98dolara sam vzimal tova sled kato sam si kupil 100referali :) prosto triabva poveche tarpenie ne da saberesh 10-20dolara i da gi izteglish ami niakolko meseca da gi vlagash v referali :)

 

 

drug sait koito e kato tozi e http://onbux.com tam pochnah predi sedmica sega v nedelia shte imam pari da si kupia 3 i shte vidim sled 2-3meseca kak shte stanat neshtata

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Добре де аз да питам - цъкате си, губите си времето, качвате си вирусчета и прочее... не губите ли повече отколкото печелите? Защото цъкането по подобни обяви не винаги е от най-здравословните. Особено онези "ей сега спечелихте нам си колко защото сте нашия милионен посетител"... отделно че тези referrals малко на пирамида ми прилича което си е направо забранено със закон в повечето бели страни...

Link to comment
Share on other sites

ami az veche pochti ne cakam zashtoto moje samo po 4 na den po edin cent koeto pravi 4centa ne si zaslujava :) inache nishto ne trabva da kachvash ne kato cashfiesta i podobni prosto triabva 30sekundi da ti e otvoren edin sait i tova e no dori i da cakash redovno poveche ot 5minuti na den ne otnema a v kraina smetka moje da spechelish niakakvi dopalnitelni 50leva koeto ne e koi znae kvo ama edno-dve izlizania ti pokrivat pak e neshto :) inache ne znam kolko e zabraneno i kolko ne no ot vsichkite koito sam probval (a az kato niama kvo da pravia probvam dosta takiva) neobux e nai seriozen i dosta hora sa na tova mnenie i za tova samo v nego sam si ostavil registraciata dosega samo 1pat sam imal problem s izplashtaneto i sled kato se svarzah s administrator do 2sedmici mi prevedoha parite :) zasega virusi niamam edin pat v meseca kachvam antivirusna da proveriavam vsichko si e nared

dali e zdravoslovno ili ne ne moga da kaja na men ne mi e navredilo nito sam izgubil neshto ne moje da se kaje che sam spechelil mnogo no pak e neshto :)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на колегите за ценната и изчерпателна информация. А искам и друго да попитам - има ли някаква такса при откриване на акаунт и поддържане на сметката в Paypal (както е при дебитните и кредитните карти), или само когато има транзакция тогава ти удържат пари.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

1.50 ti vzimat za da ti potvardiat kartata :)

 

inache eto edno novo saitche koeto namerih :)

http://www.twodollarclick.com/ dava po 2$ na klik no minimalnata suma koiato moje da izteglish e 1000$ malko moshengia mi se struva no shte vidim

 

saita e na niakolko meseca i uj niakoi si e poluchil parite veche

 

ako niakoi ima jelanie da mi pomogne http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=airyblue :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...