Jump to content
BulForum.com

Acronis True Image Home 10.0


dragomir375

Recommended Posts

Здравейте! имам лаптоп HP 6735s които е на ХП та инсталирал сам програмата Acronis True Image Home 10.0 на него и сам направил снимка на win. и сега когато ми потрябва стартирах си програмата показах каде се намира файла изписа ми това (a reboot is required for completing the operation the operation will be cancelled if you choose not to reboot now.) щракам reboot ресва се до тук всичко нормално после Акроника се стартира и точно да видя процеса и пак се ресва на ново и нищо не става :cry същата версия я имам на настолния ПЦ и нямам проблеми с нея предполагам е някаква защита плс някои ако може да каже от какво е и как да го оправя ? благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Пробвай да изключиш всички периферни устройства, ако имаш такива. Препоръчително е да се използва bootable версията, която работи самостоятелно, така до минимум ще намалиш вероятността от грешки или процеса на възтановяване да бъде прекъснат.

 

Какъв бакъп си направил и точно по какъв начин се опитваш да го възтановиш?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пробва ли с буут версията, която работи отделно? Ако имаш диск или УСБ флаш памет, запиши си я и пробвай от там.

Вероятно, много вероятно е програматадаима някакъв бъг или несъвместимост с хардуера, пък и версията, която ти използваш е по-старичка. При буут версията няма начин да не успееш да заредиш бакъпа, проблема е в атова ако самият бакъп ти е повреден.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пробва ли с буут версията, която работи отделно? Ако имаш диск или УСБ флаш памет, запиши си я и пробвай от там.

Вероятно, много вероятно е програматадаима някакъв бъг или несъвместимост с хардуера, пък и версията, която ти използваш е по-старичка. При буут версията няма начин да не успееш да заредиш бакъпа, проблема е в атова ако самият бакъп ти е повреден.

имаш предвид http://zamunda.net/details.php?id=200887&hit=1 (Acronis BootCD Reanimator 6.2009) или

http://zamunda.net/details.php?id=200774&hit=1 ( Acronis Backup & Recovery Workstation with Universal Restore) само, че за тази последната незнам дали може с боотващ ЦД :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Acronis True Image Home 11 5519 Plus Pack (Safe Version)

Версията НЕ поддържа USB, PC Card, SCSI хард дискове.

 

Acronis True Image Home 11 5519 Plus Pack (Full Version)

Версията поддържа USB, PC Card, SCSI хард дискове.

 

Препоръчвам ти да използваш пълната!

Ако имаш УСБ флаш памет ми пиши... ще стане по-лесно. Въпреки, че няма гаранция дали новата версия ще оправи проблема ти.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...