Jump to content
BulForum.com

hip-hop e-jay problem


z-man

Recommended Posts

taka na4i problema e vav Ftoroto cd.taka kato po4vam da go zapisvamn s neroto i kato dam burn image i posle izbera CUE file-a mi izpisva 4e ne moje da otovri bin-a i posle "an error accured while loading the cue sheet file.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай да го запишеш с някоя друга програма.Или дай линк от каде го дръпна, да видим какво можем да направим...

Link to comment
Share on other sites

taka na4i problema e vav vtoroto cd.taka kato po4vam da go zapisvamn s neroto i kato dam burn image i posle izbera CUE file-a mi izpisva 4e ne moje da otovri bin-a i posle "an error accured while loading the cue sheet file.

probvai s ultra iso :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

fuck "Nero", "Alcohol" is his mother:))))

димек еби го т'ва "НЕРО", "Алкохол" му е майката!

Link to comment
Share on other sites

е аз ти казвам, че най-вероятно е от "НЕРО"-то! щото е много селска програма! вземи пробвай пък тогава говори! може и диска да е преебан!

Link to comment
Share on other sites

е аз ти казвам, че най-вероятно е от "НЕРО"-то! щото е много селска програма!

кво не ти харесва в нерото всичко си има на мен проблеми не ми е правило и сам много доволен от него.

Link to comment
Share on other sites

много е претрупано. аз продължавам да го използвам когато правя VCD-та но иначе за печене на имиджи ползвам "Алкохол". много е стабилен.

Link to comment
Share on other sites

няма смисъл да благодариш и друг път не бъди толкова твърдоглав и първо опитай това, което те съветват, пък чак след това говори.

Link to comment
Share on other sites

mejdu drugoto pi4ove hip hop e jay neshto ne me radva mnooo.nqkoi znae li nekva druga programa za pravene i pixirane na par4eta.ma po prosto taka ako moje ili nz.4e e-jay mi se vijda slojna

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...