Jump to content
BulForum.com

Проблем ли има във Визио


Recommended Posts

След поста на Blade Master за скоростите в Кичюка, реших да се включа към Визио, но така и не успявам да се свържа към никой от телефоните дадени в сайта им!

 

Разбрахме се - до 3 - 4 дена трябва да им стана абонат.

Link to comment
Share on other sites

Пич, не се набутвай. Това е пълна глупост. Скоростта е само локална, целяща да се вържат такива като теб... Само проблеми ще имаш. Пусни си някой с по-добра поддръжка.

Link to comment
Share on other sites

Пич, не се набутвай. Това е пълна глупост. Скоростта е само локална, целяща да се вържат такива като теб... Само проблеми ще имаш. Пусни си някой с по-добра поддръжка.

 

За момента, поне според мен няма по-добър: досега бях на DCC, преди тях на Evrocom, към момента Н3 и Куулбокс нямат покрите в моя район :)

Link to comment
Share on other sites

Пробвай Булсат. Аз съм към тях, и въпреки че ще ги сменям са къде, къде по-добре от Визио. Щом до сега си бил на ДСС перфектно ще ти дойде, не се набутвай в това подобие на доставчик "Визио"...

Link to comment
Share on other sites

Пробвай Булсат. Аз съм към тях, и въпреки че ще ги сменям са къде, къде по-добре от Визио. Щом до сега си бил на ДСС перфектно ще ти дойде, не се набутвай в това подобие на доставчик "Визио"...

 

Не знам какво против имаш срещу визио аз сам към тях и нямам нерви . А скоростите са реални. Щом ping ми върви към gate 65000 bites на 15-20 ms :punk незнам кои доставчик може да ти предложи такава връзка

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво против имаш срещу визио аз сам към тях и нямам нерви . А скоростите са реални. Щом ping ми върви към gate 65000 bites на 15-20 ms :punk незнам кои доставчик може да ти предложи такава връзка

 

Я че визио кога спряха да филтрират icmp пакети.

BTW, вероятно имаш предвид 65000 bytes, не "bites".

 

P.S.

Има специална тема за визио...

Link to comment
Share on other sites

<сарказъм>Не бе те Визио са най-стабилния доставчик и с най-добра поддръжка. Вдигат телефона винаги, никога не казват "ние не виждаме да има проблем при вас, то е от вашия компютър" и най-вече реагират на момента не след седмица</край на сарказма>

 

Виж другата тема за Визио и си помисли пак. А Булсат май не закачат нови абонати временно. Искренно му съчувствам на момчето че няма друга алтернатива. БТК АДСЛ евентуално са алтернатива но не е ясно кое е по-зле...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

<сарказъм>Не бе те Визио са най-стабилния доставчик и с най-добра поддръжка. Вдигат телефона винаги, никога не казват "ние не виждаме да има проблем при вас, то е от вашия компютър" и най-вече реагират на момента не след седмица</край на сарказма>

 

Виж другата тема за Визио и си помисли пак. А Булсат май не закачат нови абонати временно. Искренно му съчувствам на момчето че няма друга алтернатива. БТК АДСЛ евентуално са алтернатива но не е ясно кое е по-зле...

dokazatestvo.jpg

 

не знам това стига ли ти

Link to comment
Share on other sites

...не знам това стига ли ти..

На ДядоМраз може и да му стига, но хайде да пуснеш сега в натовареното време един спиидтест към Европата (Лондон примерно) и после да се посмеем дружно всички :)) И за да не съм голословен - ето и моя тест в момента:

1101463105.png

 

При Визио не скоростите са проблем а стабилността.....

Проблем са и международните скорости. Интернета не е само торенти теглени от съседа. Визио икономисват кинти от международен трафик като замазват очите с големи локални скорости които сруват доста по малко..

Link to comment
Share on other sites

не знам това стига ли ти

 

Не. Това че ти в този конкретен момент нямаш проблем не означава абсолютно нищо.

 

При Визио не скоростите са проблем а стабилността. И поддръжката. Като има - има, спре ли - фърляй боб кога ще дойде. И понеже познавам Жоро и знам каква е пинтия на моменти (правилния израз е скъп на триците и евтин на брашното) нещата са ясни. Ако ти нямаш проблеми - супер, ползвай ги, спокойно може да препоръчаш на твои комшии в същата или съседни кооперации да се включат и те към визио - шанса да омажат нещо е по-малък.

 

Виж темата за другата страна на нещата и най-вече за това ако имаш проблем НА КОЙ да звъниш защото явно телефона на "поддръжката" (т.е. официалния) е просто 9та глуха. Поне 5 човека обясняваха как по 10 пъти са се обаждали и нищо един друг обясняваше как трябвало директно на техника да звънят. Ако на теб това ти се струва нормално това да има 2 телефона - един на който да не ти обръщат внимание, но него да ти дават и 2ри на който като звъннеш и работата става но този не се дава на случайни хора. Та ако това ти се струва нормално - препоръчвай ги и стискай палци да нямате проблеми или да сте "наши хора" та да ви обърнат внимание подходящите техници.

Link to comment
Share on other sites

На ДядоМраз може и да му стига, но хайде да пуснеш сега в натовареното време един спиидтест към Европата (Лондон примерно) и после да се посмеем дружно всички :)) И за да не съм голословен - ето и моя тест в момента:

1101463105.png

 

 

Проблем са и международните скорости. Интернета не е само торенти теглени от съседа. Визио икономисват кинти от международен трафик като замазват очите с големи локални скорости които сруват доста по малко..

 

Аз ли4но когато отидох в офиса им платих си 20 кинта момчето дойде след 3 дни пусна кабелче и всичко си е ок.жената се спъна в кабела и буквално измъкна буксата от лаптопа.зех си рутер звъннах на мобилния където ми беше записан говорих с същото момче и казах му какво е станало и тои каза добре като намеря време ще ти звана и в 7 часа вечерта учудва6то ми звана

 

е ако искате вярвай те но си е така и сам си доволен и няма нищо общо с тия глупости където ги говорите за визио .имало е моменти когато сам нямал нет звания на мобилния пича си дига телефона питам го тои ми казва ще го оправим остави си PC пуснато и по някое време си дойде нета в месеца да спре 1-2 пати

 

не знам каквито и да ги говорите аз сам доволен от визио.живея в тракиа до хлебозавода

 

не знам може някъде другаде да имат повече проблеми нямам виждане там

Link to comment
Share on other sites

Щото звъниш на мобилния на техника. Другия път пробвай да се обадиш в офиса им и да говориш със секретарките за да му предадат после... ама евентуално... ако преди това не ти обяснят че проблем изобщо няма и би трябвало да имаш интернет

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...