Jump to content
BulForum.com

Fix it Pro (авто маркер)


Recommended Posts

Поръчах си от китайците 2 бр. от този маркер. Въпреки, че и двата маркера бяха запечатани, единият беше малко протекъл по пътя и затова реших да отворя и ползвам първо него. Оказа се, че нямам кой знае колко много драскотини по колата и май дори само този дето отпечатах ще ми свърши работа. Не съм отварял другия и ако някой го иска - за 10 лв. да го взима. Само че ми се ще преди да му го дам, да го отпечатам да видя дали всичко му е наред (или направо в момента когато го взима), че на китайците по принцип нямам много вяра... ;)

 

 

П.П. Тъй като не вярвам някой луд да си е купил от телевизионната реклама 2 броя за 60 лева без доставката, предполагам, че ще има въпроси от рода "Това нещо бачка ли изобщо?".

Скромният ми опит върху моята кола (цвят 'резеда'-металик) показа следното - маркерът заличава успешно само малки и плитки драскотини. Това, дето го гледате на рекламата как някакъв с един пирон надрасква колата, е заснето доста умело - под подходящ ъгъл на светлината, самото надраскване не наранява в дълбочина покритието, а изстъргва единствено най-горния слой на боята. Такива драскотини се заличават добре, но ако мислите да запълните дълбока диря, която открива ламарината на колата - просто забравете, както казах действа единствено на плитки драскотини, без значение колко са на брой върху определеното място. В опаковката има и резервен връх (това отпред, с което се заличават драскотините...не мога да намеря по-подходяща дума...;)).

 

 

20091022175041975.jpg

Link to comment
Share on other sites

Поръчах си от китайците 2 бр. от този маркер. Въпреки, че и двата маркера бяха запечатани, единият беше малко протекъл по пътя и затова реших да отворя и ползвам първо него. Оказа се, че нямам кой знае колко много драскотини по колата и май дори само този дето отпечатах ще ми свърши работа. Не съм отварял другия и ако някой го иска - за 10 лв. да го взима. Само че ми се ще преди да му го дам, да го отпечатам да видя дали всичко му е наред (или направо в момента когато го взима), че на китайците по принцип нямам много вяра... ;)

 

 

П.П. Тъй като не вярвам някой луд да си е купил от телевизионната реклама 2 броя за 60 лева без доставката, предполагам, че ще има въпроси от рода "Това нещо бачка ли изобщо?".

Скромният ми опит върху моята кола (цвят 'резеда'-металик) показа следното - маркерът заличава успешно само малки и плитки драскотини. Това, дето го гледате на рекламата как някакъв с един пирон надрасква колата, е заснето доста умело - под подходящ ъгъл на светлината, самото надраскване не наранява в дълбочина покритието, а изстъргва единствено най-горния слой на боята. Такива драскотини се заличават добре, но ако мислите да запълните дълбока диря, която открива ламарината на колата - просто забравете, както казах действа единствено на плитки драскотини, без значение колко са на брой върху определеното място. В опаковката има и резервен връх (това отпред, с което се заличават драскотините...не мога да намеря по-подходяща дума...;)).

 

 

20091022175041975.jpg

Ще го взема ако ме изчакаш 10-тина дни да си дойда в БГ. Последния път се мъчих да ги заличавам с една полир паста Turtle Wax ама тя само полира и не заличава нищо... Дано това нещо да сработи.

Е, ако си намериш някой друг мераклия, преди да се прибера, ще го преживея ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами вече имам ЛС-та, първото в 9.15, второто в 9.26.....така че сигурно ще го вземат. Само, че ще държа за този който го взима, непременно да го разпечатаме и да го пробваме на някоя кола наблизо, че не ми се ще заради перфектно направената телевизионна реклама, оставяща впечатление, че маркерът даже може да ти пребоядиса колата :P, човекът да си мисли, че е взел нещо, дето не му върши работа - ако не му хареса ефектът на място, ще си го задържа за мен или ще го дам на баща ми за неговата кола. Както казах по-горе, работата му е по-скоро козметична - да покрива напр. драскотините, които сте оставили с ключа около дръжките на вратите или случайно с ципа на чантата сте направили някоя дразга...:))

 

Ще го взема ако ме изчакаш 10-тина дни да си дойда в БГ.

 

Аз те знам, че отдавна пътуваш насам-натам - защо не си вземеш някъде отвън? Ако не ти се занимава, мога да ти поръчам още един, таман докато си дойдеш ще е пристигнал. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Днес дойде още един Fix it Pro, който бях поръчал доста отдавна, но се забави с идването. Предишните 2 броя ги взеха двама съфорумци (май бяха 'майстор55' и 'палме'), а този беше за трети съфорумец, с който си писахме на ЛС, но той замлъкна отдавна, така че считам, че се е отказал.

 

Цена 8 лв.

Link to comment
Share on other sites

Днес дойде още един Fix it Pro, който бях поръчал доста отдавна, но се забави с идването. Предишните 2 броя ги взеха двама съфорумци (май бяха 'майстор55' и 'палме'), а този беше за трети съфорумец, с който си писахме на ЛС, но той замлъкна отдавна, така че считам, че се е отказал.

 

Цена 8 лв.

нареждам се пак!

Link to comment
Share on other sites

А в БГ ли си сега? Ако си - трябва да се видим в следващите 2 дена, понеже после пък аз заминавам за доста време и ще се прибера чак в средата на декември....(пиши на ЛС да не пълним темата)

 

Едит: Утре отива в sMARTBomber.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...