Jump to content
BulForum.com

Продавам Kingston usb flashki 4GB


Recommended Posts

Първия вид е: Data traveler 100 4GB usb 2.0 черна имам 1бр

 

Снимка:

 

Цена: 15лв

 

 

Втория вид е: Data traveler 4GB usb 2.0 бяла с лилаво имам 4бр

 

Снимки: DSC02025.JPG

DSC02026.JPG

 

Цена: 15лв

 

За контакти: 0883 308 198 Симеон

skype: demis1983

e-mail: simeon83@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

 

 

В отговор на колегата: Първо прочети правилата и после аз ще погледна линка който си дал. За да ти спеста време ще ти ги покажа...

 

5. Забранява се коментара на цените, които са определени от продавача, но не се забранява пазарлъка при интерес от страна на купувача. Постове от сорта на "Това го има за 2лв. на руския пазар" ще бъдат много строго наказвани. Всеки има правото да реши сам каква е цената на стоката която продава. Това е свободен пазар.

Абсолютно забранено е да се коментира продаваната стока от хора незаинтересувани от покупката й. Наказанието е 20% уорн !

 

 

6. Цената се определя от продавача. Предлагане на цени, които са с голяма разлика под цената определена от продавача, ще се трият директно.

 

Сажелявам за ъпването на темата, но съм се нагледал и вече ми е писнало от подобни изказвания. Все пак има правила който са за това за да се спазват и ще помоля някой от администраторите да погледне тази тема и ако сметне за добре да отреди заслуженото на който трябва.

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Да беше постнал цялата 6 точка, а?

 

6. Цената се определя от продавача. Предлагане на цени, които са с голяма разлика под цената определена от продавача, ще се трият директно.

От друга страна - определяне на цена, еднаква или по-висока от тази в официален магазин, на един и същ продукт, с едни и същи екстри към него, е крайно нежелателно и е възможно да бъде третирано от модераторите като изкуствено завишена цена с цел бъдещи ъпове с редукция на цената, така че сверявайте цената си, преди да я поставите! Помислете, че никой няма да предпочете да купи от човек дадена стока, при положение, че абсолютно същата стока се продава в магазина нова и с гаранция.

 

:D
Link to comment
Share on other sites

Не е добавих цялата за да не препълвам темата а и отделно цената не ми е по-висока от на магазин както пише в нея. Флашките съм ги купил за толкова и им искам толкова, ако на някой не му харесва цената аз не задължавам никой да купува. Ако никой не ги иска ще ги подаря на приятели една по една и готово...

 

Моля темата да не се флоофи с ненужни коментари. Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като бях помолен да взема отношение, реших да пиша в темата. В този конкретен случай работата с цената е "на кантар", но понеже вече е писано в темата, вместо да се пусне рапорт, няма да взимам отношение по въпроса. Само ще помоля да няма повече коментари от незаинтересовани от покупка лица, а ако продавачът не получи известно време оферти, сам ще прецени дали да намали цената и с колко.

Link to comment
Share on other sites

Черната юсб флашка 4ГБ беше продадена на КАНАРА27 да му е честита.

 

Нова и абсолютно крайна цена за лилавите 12лв за 1бр. Имам 3бр останали.

Link to comment
Share on other sites

Всички флашки са продадени.

 

Моля администратора за заключи темата. Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...