Jump to content
BulForum.com

Купувам ФМ-трансмитер за кола


Recommended Posts

Здравейте, търся да купя някакъв FM-трансмитер за кола поддържащ USB, както и слушалков вход, за евентуално включване на MP3-ка към него. Необходимо също така е бъдещия продавач да се съгласи да го прати по куриер. :-)

Link to comment
Share on other sites

Интересно в Свищов не се ли продават такива трансмитери...;)

 

Както и да е....В началото на годината купих един такъв от Метро (мисля, че струваше 20 и нещо лева). Пуснах го 2 пъти в колата, колкото да видя как работи и дотам...оказа се, че не обичам да слушам музика, докато карам и от тогава си седи в една кутийка в жабката. По тази причина си е като нов, има си и дистанционно. Даже съм го забравил как изглеждаше, но май беше като модела от долната снимка. С чупещо се рамо е, има слот за SD карти, както и USB слот. От тези 2 слота може да чете директно МР3-ки, като помни мястото на песента ако го го изключиш по средата. Има и вход за външни аудио устройства. На дисплея също излиза и честотата на излъчване, която може да настроиш стъпково така, че да не ти се засича с някоя радиостанция например. Тъй като пътните сигурно ще ти излезнат около 4-5 лв....мисля, че ако аз сложа цена от 10 лв., до теб би трябвало да стигне за 14-15 лв.1242308972_original.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...