Jump to content
BulForum.com

Spearhead exp help !


veseo

Recommended Posts

Molq vi pomognete!! Svalih MOH:spearhead i pri instalaciqta mi dava problem 4e ne mi e dostaty4no nova versiqta na MOH i po4va avtomati4no da update.Oba4e mi pi6e 4e nqmam nito EU nito UK versiqta na igrata

i ne uspqva da q updeitne i sl. ne uspqva da instalira igrata.PLS daite link za cracknat update!

 

P.S. I dvata MOH gi svalih ot warez.ru

Link to comment
Share on other sites

Molq vi pomognete!! Svalih MOH:spearhead i pri instalaciqta mi dava problem 4e ne mi e dostaty4no nova versiqta na MOH i po4va avtomati4no da update.Oba4e mi pi6e 4e nqmam nito EU nito UK versiqta na igrata

i ne uspqva da q updeitne i sl. ne uspqva da instalira igrata.PLS daite link za cracknat update!

 

P.S. I dvata MOH gi svalih ot warez.ru

Mi tozi proplem dosta odavna se diskutira6e samo 4e taka i ne razbrah dali e re6en ili ne no mislq 4e nevarvi exp. :)

Link to comment
Share on other sites

Tva deto go e napisal Ranger nqma da ti reshi problema. Siguren sum, probval sum. Svali si tova. Bi trqbvalo da stane. Lichno az ne sum go probval, obache drugi hora sa mi kazvali che stava. Ima i oshte edin nachin, no shte ti go kaja ako tozi ne stane, po-slojen e.

Link to comment
Share on other sites

Runner mnogo ti blagodarq ! Stana s .reg faila!A tova na Ranger go bqh probval o6te predi da postna tuk, no

vse pak blagodarq na vsi4ki za otziv4ivostta :D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...