Jump to content
BulForum.com

Проблем със зареждане на лаптоп


Magelan

Recommended Posts

Здравейте.Имам проблем със зареждането на батерията на лаптоп COMPAQ PRESARIO CQ60-420US.Проблемът се появи скоро.Значи вкючвам го да се зарежда,когато достигне 40-50 процента и спира.Изписва че е включено зарядното,но не зарежда.Трябва да се изтощи батерията до край за да започне да я зарежда.Взех друга батерия да пробвам.Зареди я веднъж до край,след което същата работа(на изключен лаптоп).Сега на второто зареждане пуснах лаптопа,беше на 40 процента,зареди се до 52-53 и спря да зарежда.Някой ако има опит да сподели какво да направя,защото още е гаранционен , но не ми се иска да го нося по всички "компетентни" сервизи.Благодаря на всички

Link to comment
Share on other sites

Windows 7 ли има качен?

С виста е.Днес преди да изляза пак го направи.В момента който го пуснах зареди до към 45 и спря.Но после го спрях и оставих зарядното.Сега като се прибирам виждам че батерията е заредена до край,какво става незнам.Преди щом е на зарядно си зареждаше,независимо пуснат ли е или не,поблема ми се появи от 3-4 дена.Колега би ли ми обеснил за тази опция каде да я видя,защото се порових и не я открих.Благодаря ви

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...